/r/al latest world news data from 170 countries

albaniandailynews.com english al
Gjirokaster, Pedophile Detained for Harassing Minor Girls
11 minutes
fax.al albanian al
Fjala e panjohur e Enver HoxhĂ«s: Çabej...
15 minutes
fax.al albanian al
Punonte në ndërtim në Greqi dhe rrahu biznesmenin grek/ Zbardhet dënimi 3 vjeçar i kryebashkiakut të
15 minutes
fax.al albanian al
Pranimi i Shqipërisë si anëtarë jo e...
16 minutes
fax.al albanian al
“MĂ« ofendoi me fjalor banal, mĂ« akuzoi...
16 minutes
fax.al albanian al
Humbi përballë Bashës, Edit Harxhi paralajmëron konferencë urgjente për mediat
16 minutes
fax.al albanian al
Britania dhe Australia arrijnë marrëveshje...
about 1 hour
fax.al albanian al
Sllovakia urdhëroi gjykim të ri në rastin...
about 1 hour
fax.al albanian al
Akull, erëra e dy muaj errësirë totale...
about 1 hour
fax.al albanian al
Misteri në qendër të Tokës: Bërthama po bëhet më e trashë në njërën anë
about 1 hour
fax.al albanian al
Tragjike/ Hyri në ujë për të shpëtuar motrën, heroi 10-vjeçar mbytet në lumë në SHBA
about 1 hour
fax.al albanian al
Vula 7.000 vjeçe në Izrael mund të ishte përdorur për nënshkrimin e dërgesave
about 1 hour
fax.al albanian al
Në prag të mbushjes së moshës madhore,...
about 1 hour
fax.al albanian al
Ka vaksinuar më shumë se gjysmën e popullsisë...
about 1 hour
fax.al albanian al
Ekstremizmi në Gjermani: Në rritje dhe...
about 1 hour
fax.al albanian al
Izrael, hiqet detyrimi për të mbajtur maska në ambiente të mbyllura
about 1 hour
fax.al albanian al
Historia e pabesueshme! Mes akullit, erërave dhe errësirës totale, njihuni me italianen që izolimin
about 1 hour
fax.al albanian al
Policia e Pakistanit arreston disa punĂ«torĂ« tĂ« njĂ« restoranti sepse nuk donin t’u jepnin atyre hambu
about 1 hour
fax.al albanian al
Princesha e HolandĂ«s heq dorĂ« nga pagesa 1.6 milionĂ« euro nĂ« vit: Nuk bĂ«ra asgjĂ« t’i meritoj
about 1 hour
fax.al albanian al
Zbulohet një nga temat kryesore në takimin...
about 1 hour
albaniandailynews.com english al
Euro 100 mln KfW Loan to Back Energy Sector
about 1 hour
albaniandailynews.com english al
Israel Strikes in Gaza after Fire Balloons Launched
about 1 hour
fax.al albanian al
Odaloviq pas kërkesës së Kurtit: Nëse...
about 2 hours
fax.al albanian al
Shifrat në Greqi, 22 viktima dhe 835...
about 2 hours
fax.al albanian al
Veç 238 raste aktive me coronavirus në Kosovë
about 2 hours
fax.al albanian al
Sot protestë para Qeverisë
about 2 hours
fax.al albanian al
Tensione të larta, synime modeste! Takohen...
about 2 hours
fax.al albanian al
Nuk i pëlqeu muzika, shqiptari qëllon...
about 2 hours
fax.al albanian al
REL: Shqipëria, Serbia, Maqedonia e Veriut, së shpejti të sigurta nga koronavirusi
about 2 hours
fax.al albanian al
Haradinaj: Nuk do të heqim dorë nga demokracia
about 2 hours
fax.al albanian al
Twitter shton opsionin e gjuhĂ«s ‘femĂ«rore’...
about 2 hours
fax.al albanian al
22 viktima dhe mbi 800 raste të reja me koronavirus në Greqi
about 2 hours
fax.al albanian al
Zaev: Rryma nuk do të shtrenjtohet deri në fund të vitit!
about 2 hours
fax.al albanian al
Merko: ËshtĂ« lehtĂ« tĂ« prishet, vĂ«shtirĂ« Ă«shtĂ« tĂ« ndĂ«rtohet
about 2 hours
fax.al albanian al
Twitter shton opsionin e gjuhĂ«s “femĂ«rore”...
about 2 hours
fax.al albanian al
Pesë arsyet pse njerëzit qëndrojnë në marrëdhënie toksike
about 2 hours
fax.al albanian al
Kurti i kërkoi të largohet nga delegacioni serb, Veljko Odaloviç: Jam i gatshëm të tërhiqem
about 2 hours
fax.al albanian al
Filmi “Pa vend” nĂ« garĂ« pĂ«r “Palmen...
about 2 hours
fax.al albanian al
Qëlloi me shishe në kokë menaxherin e lokalit se nuk i vuri këngën që donte, arrestohet i riu shqipt
about 2 hours
fax.al albanian al
Horoskopi për ditën e sotme, 16 qershor 2021
about 2 hours
balkanweb.com albanian al
Britania dhe Australia arrijnë marrëveshje për tregti të lirë
about 3 hours
fax.al albanian al
të gjitha 626 lajme »
about 3 hours
fax.al albanian al
Flasin familjarët e kosovarit që dyshohet...
about 3 hours
fax.al albanian al
Haradinaj: Nuk do të heqim dorë nga...
about 3 hours
fax.al albanian al
Kurti i kërkoi të largohet nga delegacioni serb, Veljko Odaloviç: Jam i gatshëm të tërhiqem
about 3 hours
fax.al albanian al
Haziri pĂ«r pĂ«rballjen Kurti-Vuçiq: S’pati...
about 3 hours
fax.al albanian al
Odaloviq pas kërkesës së Kurtit: Nëse...
about 3 hours
fax.al albanian al
“Deklarata e Vuçiqit tregon mĂ« sĂ« miri...
about 3 hours
fax.al albanian al
Ymeri për Kurtin e Vuçiqin: E pëdorën...
about 3 hours
fax.al albanian al
Haradinaj: Nuk do të heqim dorë nga demokracia
about 3 hours
fax.al albanian al
Ymeri për Kurtin e Vuçiqin: E përdorën dialogun për konsum të brendshëm
about 3 hours
fax.al albanian al
Në mungesë të birit të saj, nëna e Kadri...
about 3 hours
fax.al albanian al
Ronaldo ia humb 4 miliardë euro Coca Colas
about 3 hours
fax.al albanian al
Atletico “parakalon” italianĂ«t, arrin...
about 3 hours
fax.al albanian al
FFM kërkon nga UEFA dënimin më të ashpër...
about 3 hours
fax.al albanian al
Nuk ndodhte prej më shumë se 6 dekadash, Gjermania regjistron rekordin negativ me humbjen ndaj Franc
about 3 hours
fax.al albanian al
Ngordh luani më i famshëm në Afrikë
about 4 hours
fax.al albanian al
Xhaka: Gati të luftojmë kundër Italisë
about 4 hours
fax.al albanian al
Frutat dhe perimet e pasura me hekur
about 4 hours
fax.al albanian al
Pas kthimit në Los Angeles, Rita Ora...
about 4 hours
fax.al albanian al
E mërkurë, 16 qershor: Mësoni çfarë...
about 4 hours
fax.al albanian al
Më në fund! Luana Vjollca po bën realitet...
about 4 hours
fax.al albanian al
Vendi ku nuk ka rënë shi në 400 vite
about 4 hours
fax.al albanian al
Disa nga pushimet për të cilat keni nevojë
about 4 hours
fax.al albanian al
E rëndë në Korçë, 57-vjeçari i jep fund...
about 4 hours
fax.al albanian al
U përdhunua 12 vjeçe, Era rrëfen kërcënimet...
about 4 hours
fax.al albanian al
E FUNDIT/ 40-vjeçari përplas 5 vjeçarin...
about 4 hours
fax.al albanian al
Iu gjet kokainë në kamion, në pranga shoferi shqiptar
about 4 hours
fax.al albanian al
U shkarkua se nuk justifikonte pasurinë,...
about 4 hours
fax.al albanian al
U kap me kokainĂ«, Gjykata e SarandĂ«s vendos arrest me burg pĂ«r efektivin e ‘’Shqiponjave’’, Lavdosh
about 4 hours
fax.al albanian al
Ngacmoi seksualisht vajzën pasi kishte...
about 4 hours
fax.al albanian al
“Do vij tĂ« tĂ« djeg”! U pĂ«rdhunua 12 vjeçe, Era rrĂ«fen kĂ«rcĂ«nimet e agresorit: Nuk mĂ« lĂ« rehat, mĂ« ri
about 4 hours
fax.al albanian al
Vetëvritet me armë zjarri 57 vjeçari në Korçë
about 4 hours
fax.al albanian al
U kap duke transportuar emgirantë klandestinë...
about 4 hours
balkanweb.com albanian al
Sulme të armatosura në dy provinca të Nigerisë, 25 të vdekur
about 5 hours
kohajone.com albanian al
“TapĂ«â€ nĂ« timon, Policia nuk toleron aspak drejtuesit e mjeteve
about 5 hours
kohajone.com albanian al
Denaj nënshkruan marrëveshjen, KfW financon 100 milion euro për elektro-energjetikën
about 5 hours
kohajone.com albanian al
Shima: Sulmet nga RTV Ora filluan pas kritikave ndaj qeverisë dhe mazhorancës
about 5 hours
kohajone.com albanian al
Provimi i Matematikës, QSHA publikon vendimin për uljen e kufirit minimal të pikëve
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
Hong Kongu i shqetësuar lidhur me centralin bërthamor në Kinë
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
VIDEO/ Zjarr në zonën pyjore të Dajtit, helikopteri i Forcës Ajrore ndërhyu për të fikur flakët
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Një ditë para manifestimit, Presidenca paralajmëron konferencë për shtyp: Meta do të denoncojë një k
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Viktima e parë me COVID-19 në Shqipëri, reagon Meta: Apeloj me forcë për çdo qytetar të tregojë kujd
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Somali, një vetëvrasës me bombë kreu sulm në qendrën ushtarake në Mogadishu
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
Egjipti kërkon një kornizë kohore për negociatat e digës në Etiopi
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
SHBA pezullon importin e qenve nga më shumë se 100 vende
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
Izrael, hiqet detyrimi për të mbajtur maska në ambiente të mbyllura
about 8 hours
shqiptari.net albanian al
Shëngjin/ Pushime mes fadromave dhe pluhurit te godinave që prishen, turistët:...
about 8 hours
fax.al albanian al
Shqipëri, vetëm 1 viktimë nga COVID 19 në javën e fundit
about 9 hours
fax.al albanian al
Shifrat në Greqi, 22 viktima dhe 835...
about 9 hours
sarandaweb.net albanian al
Efektivi i "Shqiponjave" mohon akuzat për trafik narkotikësh: Jam përdorues
about 10 hours
droni.al albanian al
LAJMI I FUNDIT/ Sa janë infektimet me covid në 24 orë, Vlora qarku i parë pa asnjë të infektuar
about 10 hours
droni.al albanian al
EMRI&LISTA/ Miliona euro pasuri i sekuestrohen vlonjatit që bëri trafik në...
about 10 hours
droni.al albanian al
Horoskopi, 16 Qershor 2021/ Dhe yjet rrinë , e flasin pĂ«r Ju!
about 10 hours
droni.al albanian al
KORÇË/ 57 vjeçari i jep fund jetĂ«s nĂ« bodrumin e shtĂ«pisĂ«
about 10 hours
droni.al albanian al
Admir Tafiki dëshmon për vrasjet në Shkodër, së pari detaje për vrasjen e të atit
about 10 hours
kohajone.com albanian al
Franca fiton me një autogol ndaj Gjermanisë, dy golat e tjerë nuk ia quajti gjyqtari
about 11 hours
kohajone.com albanian al
“UnĂ« isha i suksesshĂ«m, vetura tĂ« bukura, gra tĂ« bukura”, jeta e re si prift e prezantuesit televizi
about 11 hours
kohajone.com albanian al
Humbi në garën brenda PD-së, Kadilli: Projekti i Bashës është i shterruar. Partia duhet të ndryshojë
about 11 hours
kohajone.com albanian al
ShqiptarĂ«t e LuginĂ«s i kĂ«rkojnĂ« Kurtit t’i bĂ«j pjesĂ« tĂ« dialogut me SerbinĂ«
about 11 hours
kohajone.com albanian al
Analisti komenton pĂ«rplasjen Kurti-Vuçiç nĂ« Bruksel: Po bĂ«het “pazari” pĂ«rfundimtar
about 11 hours
kohajone.com albanian al
RENEA në terren, momenti kur mbështet pas muri të rinjtë dhe i kontrollon (FOTO)
about 11 hours
kohajone.com albanian al
Ambasadori i Italisë, Fabrizio Bucci: Lufta ndaj korrupsionit mbetet një përparësi në Shqipëri
about 11 hours
kohajone.com albanian al
PD tre mandate në opozitë, Nishani: Rrezikohen dhe zgjedhjet e ardhshme
about 11 hours
kohajone.com albanian al
Foto/ Puthje dhe përqafime në publik, Lopez dhe Ben Afflec fotografohen së bashku
about 11 hours
balkanweb.com albanian al
Sekuestrohet 1 kg kokainë në një kamion në portin e Brindisit, drejtohej ng...
about 11 hours
balkanweb.com albanian al
Franca tregon forcën edhe në Euro2020, gjunjëzon Gjermaninë në mes të Mynih...
about 11 hours
balkanweb.com albanian al
Franca gjen rrjetën për të dytën herë, por goli anulohet nga sistemi VAR
about 11 hours
balkanweb.com albanian al
Kurti kërkoi largimin e tij nga delegacioni serb, reagon Odaloviç: Jam i ga...
about 11 hours
balkanweb.com albanian al
Para takimit me Putin, Biden në Gjenevë: Shpresojmë të gjejmë hapësira për marrëveshje me Rusinë
about 11 hours
balkanweb.com albanian al
Pa lindur ende, mami Orinda e realizoi setin e parë fotografik me gocën e s...
about 11 hours
balkanweb.com albanian al
Remontet e OST: Ditën e nesërme ndërprerje energjie në disa zona të Kavajës
about 11 hours
fax.al albanian al
“Thyhet akulli”, takimi Erdogan-Mitsotakis...
about 11 hours
fax.al albanian al
Skandal! Xhaxhai abuzon sek*ualisht...
about 11 hours
fax.al albanian al
“Akulli u thye”, Dendias pĂ«r takimin Mitsotakis-Erdogan: Ndryshimet ekzistojnĂ«, janĂ« tĂ« mĂ«dha dhe tĂ«
about 11 hours
fax.al albanian al
E rëndë në Greqi, xhaxhai përdhunon...
about 11 hours
balkanweb.com albanian al
Ish-gruaja e themeluesit të Amazon dhuron sërish para për bamirësi, rreth 3...
about 11 hours
balkanweb.com albanian al
Vrasja e gazetarit dhe të fejuarës së tij, Sllovakia urdhëron gjykim të ri
about 11 hours
balkanweb.com albanian al
Regjistrohen mbi 600,000 të vdekur nga koronavirusi në SHBA, prin me numrin...
about 11 hours
balkanweb.com albanian al
FOTO/ Me duar të hapura dhe të vendosur rresht pas muri, RENEA dhe FNSH në aksion për kapjen e perso
about 11 hours
balkanweb.com albanian al
“Dialogu PrishtinĂ«-Beograd çështje me peshĂ« europiane”, Nazarko: ShqiptarĂ«t...
about 11 hours
balkanweb.com albanian al
Autogoli i tretë në Euro2020, Franca udhëheq ndaj Gjermanisë
about 11 hours
fax.al albanian al
Në Kosovë shkalla e ekonomisë së fshehur...
about 12 hours
fax.al albanian al
Teknologjia 5G ofron përfitime të mëdha,...
about 12 hours
fax.al albanian al
Në korrik del në qarkullim monedha e...
about 12 hours
fax.al albanian al
Taksa e fiskalizimit/ Jorida Tabaku...
about 12 hours
fax.al albanian al
“Mos i gjobisni bizneset”, Arben Malaj: Fiskalizimi me penalitete Ă«shtĂ« rrugĂ« e dĂ«shtuar disa herĂ«,
about 12 hours
kohajone.com albanian al
Video-editoriali i “Koha JonĂ«â€: Basha fitoi PD-nĂ«, po tani?
about 12 hours
kohajone.com albanian al
Gjuha shqipe dhe probleme të shkrimit në media
about 12 hours
kohajone.com albanian al
Mbi 848 mijë vaksinime anti-covid në Shqipëri, më shumë se 5 mijë në 24 orët e fundit
about 12 hours
kohajone.com albanian al
Rreh nënën e fëmijës me autizëm, mësuesja: Më ofendoi me një fjalor banal
about 12 hours
kohajone.com albanian al
Franca zhbllokon sfidën ndaj Gjermanisë, Hummels shënon autogol (VIDEO)
about 12 hours
kohajone.com albanian al
Ben Andoni: Albin Kurti, qeveritari i parë i Kosovës që do të pritet me nderime në Beograd
about 12 hours
kohajone.com albanian al
Çelet ekspozita “Thesare nga Biblioteka e Arkivit”
about 12 hours
albaniandailynews.com english al
Crashed Woman and Fled in Durres, Driver Identified
about 12 hours
albaniandailynews.com english al
Olive Grove Engulfed by Flames in Tirana, Houses Endangered
about 12 hours
albaniandailynews.com english al
Durres, Driver Crashes Woman and Flees Scene
about 12 hours
balkanweb.com albanian al
“MĂ« ofendoi me fjalor banal, mĂ« akuzoi djalin se
”, mĂ«suesja dhunon n...
about 12 hours
fax.al albanian al
Tejkalim në vijë të plotë/ Ja tri rastet e reja të ditës së sotme
about 12 hours
fax.al albanian al
Një i vdekur dhe 8 raste të reja me...
about 12 hours
fax.al albanian al
Ministri i Jashtëm serb: Kurti minoi gjithçka në takimin e sotëm me Vuçiç
about 12 hours
fax.al albanian al
AGK-ja, PK-ja dhe përfaqësues të mediave me nismë të përbashkët në parandalimin e aksidenteve
about 12 hours
fax.al albanian al
Aksident te rruga “Tirana” nĂ« PrishtinĂ«,...
about 12 hours
kohajone.com albanian al
Ministri i Jashtëm serb: Kurti minoi gjithçka në takimin e sotëm me Vuçiç
about 13 hours
kohajone.com albanian al
Paraja në qarkullim u rrit 5 herë që prej 5 mijë lekëshit
about 13 hours
balkanweb.com albanian al
Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut drejt udhëtimeve të lira në BE. Ve...
about 13 hours
kohajone.com albanian al
Dialogu me Serbinë, eksperti: Kosova të jetë në të njëjtën linjë me aleatët strategjikë
about 13 hours
kohajone.com albanian al
Aksidentohet kalimtarja nĂ« DurrĂ«s, shoferi largohet nga vendngjarja. ÇfarĂ« panĂ« dĂ«shmitarĂ«t
about 13 hours
kohajone.com albanian al
REL: Shqipëria, Serbia, dhe Maqedonia e Veriut, së shpejti të sigurta nga koronavirusi
about 13 hours
kohajone.com albanian al
Përballja e dy gjigantëve Francë-Gjermani, publikohen formacionet e dy ekipeve
about 13 hours
albaniandailynews.com english al
Anti-Gambling Operation in Vlora, Several Citizens Accompanied to Police
about 13 hours
balkanweb.com albanian al
Aksidentoi të moshuarën në rrugë, policia e Durrësit bllokon mjetin, në kër...
about 13 hours
albaniandailynews.com english al
Nearly 30 Drunk Drivers Arrested in Two Weeks of June
about 13 hours
albaniandailynews.com english al
Grades Threshold on Math's State Matura Exam Lowered after Protests
about 13 hours
albaniandailynews.com english al
Children Can Finally Enroll in School through e-Albania
about 13 hours
albaniandailynews.com english al
Assets of Vlora Man with Italian Criminal Records under Seizure
about 13 hours
albaniandailynews.com english al
EU Ambassador Meets Basha after Re-Election as DP Chair, Discussions Unveiled
about 13 hours
balkanweb.com albanian al
Komentohet propozimi i Kurtit për Traktatin e Paqes Kosovë-Serbi, ja reagim...
about 13 hours
albaniandailynews.com english al
Interior Minister Discusses Information Exchange with Europol’s Director
about 13 hours
shqiptari.net albanian al
E padegjuar! Babai i vendos djalit emrin e profesionit të tij....
about 13 hours
shqiptari.net albanian al
“Mos prisni tĂ« pĂ«rloteni plot hipokrizi..”. Ish ministri bĂ«n thirrjen urgjente...
about 13 hours
shqiptari.net albanian al
Një kapuçino me briosh në Rinas, dyfish më shtrenjtë se në...
about 13 hours
fax.al albanian al
Vuçiç tregoi momentet e tensionit gjatë...
about 13 hours
fax.al albanian al
Ministri i Jashtëm serb: Kurti minoi gjithçka në takimin e sotëm me Vuçiç
about 13 hours
fax.al albanian al
Tejkalim i rrezikshëm në rrugën Carralevë-Shtime, ku humbën jetën dy fëmijë nga aksidenti tragjik
about 13 hours
fax.al albanian al
Vendimi i presidentes Osmani, ia vazhdon mandatin teknik EULEX-it edhe për një vit
about 13 hours
kohajone.com albanian al
Në shtet paguhesh më shumë! Statistikat e INSTAT tregojnë evazionin e dy borderove në privat
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Rama, tre herë kryeministër, kurse Basha tre herë kryetar!
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Cristiano Ronaldo mund të thyejë dy rekorde ndaj Hungarisë
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Fitoi mandatin e tretë, Soreca i shkon Bashës në zyrë: Diskutuam për situatën aktuale politike
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Albana Vokshi: Zgjedhjet për kryetarin e PD-së ishin me standarde europiane
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Portugalia shkatërron në fund Hungarinë, Ronaldo shkëlqen me dopietë (VIDEO)
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Luana Vjollca po bĂ«n realitet Ă«ndrrĂ«n e saj dhe s’mund tĂ« ishte mĂ« e lumtur se kaq!
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Erdogan takon edhe Mitsotakis, ”tensioni” i 2020 nuk mund tĂ« pĂ«rsĂ«ritet
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Policia e Vlorës aksion kundër lojërave të fatit, raportohen të arrestuar disa persona
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Bie zjarr në zonën e Knallës në Shëngjin, era e fortë përhap flakët me shpejtësi
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Nga sot lejohen grumbullimet deri në 50 persona
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Stilisti i njohur flet hapur: Modelja më shkaktoi trauma për 7 vite, kam mendime vetëvrasje
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Bashkia e TiranĂ«s dhe Ambasada e GreqisĂ« nĂ« ShqipĂ«ri, organizojnĂ« pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« nĂ« TiranĂ« “TIRANA
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Hidhet për të shpëtuar të motrën, 10-vjeçari humb jetën në lumë
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Ambasadorja Kim shpërndan foto nga Piramida e Tiranës: Dikur simbol i së kaluarës së errët
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Në Bruksel u mbajt një takim mjaft i ashpër mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Shembja e Teatrit, Bogdani: Kushtetuesja të ngrihet në lartësinë e duhur kundër një grupi të vogël i
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Takimi i madh/ “Jeta” e Bidenit dhe Putinit pĂ«r 24 orĂ«t e ardhshme Ă«shtĂ« “nĂ« duart” e kĂ«saj biondeje
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Dendias për takimin Mitsotakis-Erdogan: Ndryshimet ekzistojnë, janë të mëdha dhe të rëndësishme
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Zëri i Amerikës: Kartëmonedha e re, ekonomia reale dhe shpresat për rritjen
about 14 hours
balkanweb.com albanian al
Portugalia vuan në Budapest, por merr tri pikët, Ronaldo afrohet me rekordi...
about 14 hours
balkanweb.com albanian al
Vendimi i presidentes Osmani, ia vazhdon mandatin teknik EULEX-it edhe për ...
about 14 hours
balkanweb.com albanian al
MĂ« nĂ« fund! Luana Vjollca po bĂ«n realitet Ă«ndrrĂ«n e saj dhe s’mund tĂ« ishte...
about 14 hours
balkanweb.com albanian al
Bie zjarr në zonën e Knallës në Shëngjin, era e fortë përhap flakët me shpe...
about 14 hours
balkanweb.com albanian al
Rizgjedhja si kryetar i PD, Soreca i shkon në zyrë Bashës: Diskutuam për situatën politike në prag t
about 14 hours
balkanweb.com albanian al
E rëndë në Korçë, 57-vjeçari i jep fund jetës, gjendet i pajetë në bodrumin...
about 14 hours
balkanweb.com albanian al
Shumë afër konfirmimit, Tottenham Hotspur gjen zëvendësuesin e Jose Mourinh...
about 14 hours
balkanweb.com albanian al
Me thikë në dorë, shqiptari në Belgjikë vret të dashurin e ish-gruas, ecën i qetë me duart me gjak (
about 14 hours
balkanweb.com albanian al
NesĂ«r takimi i madh/ Jeta e Bidenit dhe Putinit pĂ«r 24 orĂ«t e ardhshme Ă«shtĂ« “nĂ« duart” e kĂ«saj bion
about 14 hours
balkanweb.com albanian al
Ngordh luani më i famshëm në Afrikë
about 14 hours
balkanweb.com albanian al
Ministri i Jashtëm serb: Kurti minoi gjithçka në takimin e sotëm me Vuçiç
about 14 hours
balkanweb.com albanian al
Takimi me Putin/ “Nuk presim arritje tĂ« mĂ«dha”, presidenti Biden mbĂ«rrin nĂ« GjenevĂ«
about 14 hours
kohajone.com albanian al
Korçë, 57-vjeçari i jep fund jetës, gjendet i pajetë në bodrumin e banesës (EMRI)
about 15 hours
kohajone.com albanian al
Mancini: Historikisht kemi pasur vështirësi ndaj Zvicrës!
about 15 hours
kohajone.com albanian al
Formacionet zyrtare/ Portugalia e mbushur me yje sfidon Hungarinë
about 15 hours
kohajone.com albanian al
Pas fitores, Soreca i shkon Bashës në zyrë: Diskutuam për situatën aktuale politike
about 15 hours
kohajone.com albanian al
Nesër stakohet energjia në Kavajë, ja cilat zona do jenë pa drita
about 15 hours
kohajone.com albanian al
1 viktimë në 24 orë/ Vlora, qarku i parë ku nuk ka raste aktive nga Covid-19
about 15 hours
kohajone.com albanian al
Telashet me Ramën, Leli shpjegon pse nuk shkoi në mbledhjen e thirrur nga këshilltarët e PS-së
about 15 hours
kohajone.com albanian al
Ronaldo vendosi një tjetër rekord, i vetmi që ka luajtur në 5 Europiane
about 15 hours
kohajone.com albanian al
Urdhri, Demi: Joe Biden, mendon se sistemi demokratik Ă«shtĂ« pĂ«r t’i bĂ«rĂ« ballĂ« tĂ« gjitha sfidave
about 15 hours
kohajone.com albanian al
Takimi Kurti-Vuçiç, Haradinaj: Dështim i plotë në dialog, njohja e Kosovës nuk ëshë prioritet i tij
about 15 hours
kohajone.com albanian al
Rama: Së shpejti Gusmar-Kuç, një aventurë e panjohur shqiptare
about 15 hours
kohajone.com albanian al
UEFA reagon sërish për rastin Eriksen: E pamundur të shtyhej ndeshja Danimarkë-Finlandë
about 15 hours
kohajone.com albanian al
AleksandĂ«r Çipa: Ilva, do tĂ« ikĂ«sh drejt vendit tĂ« Mark Tuenit!
about 15 hours
kohajone.com albanian al
Ura e Madhe nĂ« KukĂ«s ”izolon” qytetin
about 15 hours
kohajone.com albanian al
Parodisti i Vlorës pa pension special/ Ish-deputeti: Jepini Manes shpërblimin financiar që meriton
about 15 hours
kohajone.com albanian al
ZYRTARE/ I kĂ«rcĂ«noi se do t’i linte jashtĂ« Championsit, UEFA zbulon vendimin
about 15 hours
albaniandailynews.com english al
Turkish Citizen Arrested for Transportation of Illegal Immigrants
about 15 hours
albaniandailynews.com english al
Assembly Submits at C. Court Report on President's Dismissal
about 15 hours
albaniandailynews.com english al
April 25 Complaints, Electoral College Rejects DP Request for Fier District
about 15 hours
albaniandailynews.com english al
Albania, 29 Health Centers Opened for a Safer Tourist Season
about 15 hours
albaniandailynews.com english al
Korça, Father Sentenced to Prison after Sexually Harassing Daughter
about 15 hours
albaniandailynews.com english al
Albania Marks COVID-19 Death amid Increased Infections
about 15 hours
albaniandailynews.com english al
Nishani Assails Basha after DP Elections
about 15 hours
albaniandailynews.com english al
Kushi-Gjonaj-Bucci Sign Deal on Lawfulness Education Curriculum in Albanian Schools
about 15 hours
shqiptari.net albanian al
Del vendimi i fundit per maturantet, ja cfare u vendos sot
about 15 hours
balkanweb.com albanian al
Nga sot hyn në fuqi rregulli i ri/ Lejohen grumbullimet në ambientet e jash...
about 15 hours
balkanweb.com albanian al
Tragjike/ Hyri në ujë për të shpëtuar motrën, heroi 10-vjeçar mbytet në lum...
about 15 hours
fax.al albanian al
U publikuan 23 projektet e Qeverisë për komunat e Maqedonisë së Veriut
about 15 hours
fax.al albanian al
Çair, shumĂ« prej projekteve tĂ« parealizuara pritet tĂ« realizohen nĂ« 5 muajt e fundit tĂ« mandatit
about 15 hours
fax.al albanian al
Komunat shqiptare 20 vite nuk kanë punuar për sistemimin e vetëqeversijes lokale
about 15 hours
fax.al albanian al
9,9 milionë euro për komunat, 23 komuna...
about 15 hours
fax.al albanian al
Rashidi: Do t’i pĂ«rdorim tĂ« gjitha mundĂ«sitĂ«...
about 15 hours
fax.al albanian al
Komunat shqiptare 20 vite nuk kanë punuar...
about 15 hours
fax.al albanian al
Nuk ka ndotje të mjedisit në Krivollak...
about 15 hours
fax.al albanian al
Shifrat në Greqi, 22 viktima dhe 835...
about 15 hours
fax.al albanian al
TetovĂ«, qershi mbi tortĂ«, e konsideron Arifi bulevardin “Bllagoja Toska”, edhe pse projekti tĂ«rĂ«sish
about 15 hours
fax.al albanian al
Taksa ekologjike, rritet çmimi i naftës dhe benzinës në Maqedoninë e Veriut
about 15 hours
fax.al albanian al
Janë të lejuar koncertet dhe ahengjet
about 15 hours
fax.al albanian al
të gjitha 149 lajme »
about 15 hours
fax.al albanian al
Dhuratë nga Greqia! Mbarrijnë në Maqedoninë...
about 15 hours
fax.al albanian al
Shifrat e COVID-19, 8 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orët e fundit
about 15 hours
balkanweb.com albanian al
Enca dhe Noizy bëjnë paqe pas 4 vitesh, këngëtarja habit me veprimin e fundit
about 16 hours
balkanweb.com albanian al
MSH jep të dhënat, 8 raste të reja dhe 1 humbje jete nga COVID-19 në 24 orë...
about 16 hours
balkanweb.com albanian al
Çuçi takim online me shefen e Europol: TĂ« bashkĂ«punojmĂ« pĂ«r tĂ« shkĂ«mbyer informacione me SPAK e BKH
about 16 hours
balkanweb.com albanian al
Shifrat në Greqi, 22 viktima dhe 835 raste të reja në 24 orët e fundit nga ...
about 16 hours
balkanweb.com albanian al
Përfshihet nga zjarri një ullishte në fshatin Shesh në Ndroq, rrezikohen disa banesa
about 16 hours
balkanweb.com albanian al
Taksa ekologjike, rritet çmimi i naftës dhe benzinës në Maqedoninë e Veriut
about 16 hours
balkanweb.com albanian al
Euro 2020 me rekorde dhe risi, nga golat, mosha dhe debutimet, shifrat e ndeshjeve të para
about 16 hours
balkanweb.com albanian al
Nga goli kundër Gjermanisë tek arratisja në Francë, rrëfimi special i ish-k...
about 16 hours
balkanweb.com albanian al
U rikthye në Kategorinë Superiore pas 9 vitesh, Dinamo ndryshon logon legje...
about 16 hours
balkanweb.com albanian al
VIDEO/ Shoferë nën efektin e alkoolit, 27 të arrestuar në dy javët e para të qershorit në Tiranë, 83
about 16 hours
balkanweb.com albanian al
“Lajm i mirĂ«â€, Manastirliu tregon se kush Ă«shtĂ« qarku i parĂ« nĂ« vend pa asn...
about 16 hours
balkanweb.com albanian al
Hungaria miraton ligjin që ndalon diskutimet që promovojnë homoseksualitetin dhe ndërrimin e gjinisë
about 16 hours
balkanweb.com albanian al
Protesta e maturantëve, reagon QSHA: Ndryshon kufiri i pikëve të notave për provimin e matematikës
about 16 hours
fax.al albanian al
Rrezikon ekstradimin në Itali, flet...
about 16 hours
fax.al albanian al
Përfshihet nga zjarri një ullishte në fshatin Shesh në Ndroq, rrezikohen disa banesa
about 16 hours
fax.al albanian al
U kap me kokainë, Gjykata e Sarandës...
about 16 hours
fax.al albanian al
Biznese, makina dhe llogari bankare, SPAK kĂ«rkon sekuestrimin e pasurive tĂ« ”bosit” nga Shijaku
about 16 hours