al «Boronica, superushqimi që lufton humbjen e kujtesës njohëse tek të moshuarit» oranews.tv english world news data 170 countries

oranews.tv english al
Boronica, superushqimi që lufton humbjen e kujtesës njohëse tek të moshuarit
8 days
zhurnal.mk english mk
Të moshuarit e vetmuar në Kombinat të Tiranës
8 months
oranews.tv english al
“Aspire”, akademia e ëndrrave që lufton “La Massia"-n e Barcelonës
4 months
oranews.tv english al
Koti: Ndërhyrja e qeverisë tek çmimet, formë diktature. Të penalizohen kompanitë që vendosin çmime t
7 months
joqalbania.com english al
Shkoi me trupin e xhaxhait të vdekur tek posta për të marrë pensionin, nipi: Nuk e dija që kishte vd
8 months
joqalbania.com english al
Edi Rama: S’i ndaloj dot të rinjtë të ikin, ftoj të moshuarit gjermanë që të pleqërojnë në Shqipëri!
11 days
oranews.tv english al
Gjyshër online, në fshatrat e Finiqit të moshuarit “të vetëm në shtëpi”
6 months
joqalbania.com english al
Tiranë/ Policët presin që vajzat me minifund të futen tek BMW e parkuar dysh dhe të ikin pa gjobë
about 1 month
joqalbania.com english al
Nëna njeh të birin si hajdutin e maskuar që pa në TV, e tërheq zvarrë tek rajoni i policisë
7 months
zhurnal.mk english mk
Editorial/ Me çka do të ankohen partitë për humbjen e…
about 1 year
joqalbania.com english al
Studim i ri: Adoleshentët që përdorin masivisht “Tik Tok”-un janë të rrezikuar nga humbja e kujtesës
8 months
zhurnal.mk english mk
Buçkovski: Tendenca është që tekstet të harmonizohen, jo vetëm tek…
10 months
joqalbania.com english al
Burri u vetëvar, gruaja pësoi atak/ Kush janë dy të moshuarit që u gjetën të vdekur në shtëpi?
3 months
zhurnal.mk english mk
Gjumi i tepërt mund të shkaktojë humbje të kujtesës
6 months
joqalbania.com english al
Shisha që konsumojnë të rinjtë kosovarë shkakton 3 sëmundje vdekjeprurëse
8 months
joqalbania.com english al
A ka SPAK që i heton këta?! Babë e bir, Nikolla e Stefan Çaçi garojnë të dy tek Veliaj për 90 MLN Le
8 months
joqalbania.com english al
Temperaturat e larta rrezikojnë ushqimet, Jeta Deda e AKU-së asnjë inspektim në terren
4 months
joqalbania.com english al
Molliqaj dhe anëtarët e tjerë të PSD-së shkojnë tek zyrat e ZRrE-së kërkojnë të flasin me dikë nga b
8 months
joqalbania.com english al
Arbana dhe Eduarti mesazh Donaldit?! “Nuk njoh akoma një shqiptar që e ka pranuar humbjen”
7 months
zhurnal.mk english mk
Të moshuarit në Kumanovë viktima të mashtrimeve me drunjë
10 days
zhurnal.mk english mk
Nënshkruhet Memorandum për parandalimin e dhunës dhe ekstremizmit tek të…
9 months
zhurnal.mk english mk
Protestë e qetë tek “Siti Molli” për të rejën Viktoria…
8 months
zhurnal.mk english mk
Stërvitje simuluese për të zhdukur murtajën tek ripërtypësit e vegjël
7 months
zhurnal.mk english mk
Netflix sjell sistemin e zërit rrethues tek të gjitha pajisjet
3 months
zhurnal.mk english mk
Griezmann për rolin e zëvendësuesit tek Atletico: Do të doja…
23 days
zhurnal.mk english mk
Aksident i rëndë tek ura e Zhelinës, ka të lënduar
2 days
joqalbania.com english al
Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve kërkon luks, blen pa garë 5 fuoristrada të 2022 tek Dulaku
9 days
joqalbania.com english al
Çfarë të bën dashuria/ Donaldi stampon foton e Triksës tek bluza e tij
8 months
joqalbania.com english al
“Kollë e thatë, ethe, dhimbje trupi” Simptomat e gripit të shpendëve tek njerëzit
6 months
joqalbania.com english al
Biznesmenët fitojnë tenderin e kondicionerëve tek Prokuroria e Elbasanit, i instalojnë të prishur
4 months
joqalbania.com english al
Nuk e kualifikuan në finale, reagon Ronela Hajati: Unë fitova, publiku ka gjithmonë të drejtë
5 months
zhurnal.mk english mk
Shenjat e Horoskopit që pëlqejnë të jenë beqarë dhe të…
5 months
zhurnal.mk english mk
Mësimet e çmendura dhe të pashpjegueshme të dashurisë që na…
12 months
zhurnal.mk english mk
A pini ujë të gazuar? Është e rëndësishme që të…
9 months
zhurnal.mk english mk
Ministri Latifi kërkon që mërgimtarët të vijnë të vaksinuar e…
9 months
zhurnal.mk english mk
Shenjat e horoskopit që janë më të prirura për të…
12 months
zhurnal.mk english mk
Kërkohet që Kosova të bëhet anëtare e Këshillit të Evropës
7 months
zhurnal.mk english mk
Simptomat në zakonet e të ngrënit që mund të paralajmërojnë…
7 months
zhurnal.mk english mk
Komisioni pret që në seancën e ardhshme të qeverisë të…
6 months
zhurnal.mk english mk
Tifozët e Liverpoolit të acaruar që Anthony Taylor do të…
6 months
zhurnal.mk english mk
Ministrja e jashtme belge jep dorëheqje të përkohshme që të…
3 months
zhurnal.mk english mk
Shenjat e niveleve të ulëta të kësaj vitamine që keni,…
15 days
zhurnal.mk english mk
Trençevska: Marrëveshja e re që do të sigurojë rritje të…
11 days
zhurnal.mk english mk
Inxhinierët ndërtojnë robotin për të mos i lënë të moshuarit…
18 days
zhurnal.mk english mk
OPM: E nevojshme të plotësohet lista e aktiviteteve që kanë…
10 months
zhurnal.mk english mk
Qetësuesit e dhimbjeve: Pija e zakonshme që mund të pengojë…
10 months
zhurnal.mk english mk
I dyshuari që e plagosi kujdestarin e qenve të Lady…
6 months
zhurnal.mk english mk
Reshjet e borës, kjo është gjendja e rrugëve që të…
8 months
zhurnal.mk english mk
Tre lojtarët e Interit që mund të ekspozojnë dobësitë e…
8 months
zhurnal.mk english mk
Zinchenkon e stopon vajza e tij që të shkojë në…
7 months
zhurnal.mk english mk
Teknika e re ‘pioniere’ që mund të dallojë kancerin e…
3 months
zhurnal.mk english mk
Dhimbja ‘e paqartë’ që mund të sinjalizojë kancerin e zorrëve
about 2 months
zhurnal.mk english mk
Disa nga veçoritë e reja të iPhone që pajisjet e…
18 days
zhurnal.mk english mk
Rrëfimi i mercenarit sirian që lufton përkrah rusëve në Ukrainë
6 months
joqalbania.com english al
Ish-piloti amerikan që bombardoi Serbinë, flet për Ushtrinë e Kosovës
9 months
joqalbania.com english al
Spanja do të paguajë të rinjtë që të largohen nga shtëpia e prindërve të tyre
9 months
joqalbania.com english al
Pas humbjes së thellë në zgjedhje/ Salianji: Basha e ka fajin!
7 months
joqalbania.com english al
Posta Shqiptare organizon koncert për të moshuarit me lekët e pensioneve të vjedhura
about 2 months
joqalbania.com english al
Policia e Lezhës arreston taksistin që kërkoi të drejtën e tij
4 months
joqalbania.com english al
Gjest i veçantë nga skuadra e Romës, dhuron bileta falas për tifozët që vuajtën humbjen ndaj Bodo Gl
5 months
joqalbania.com english al
Pamje të trishta nga Tirana/ Pensionistët grumbullohen tek dera e postës, mezi presin të marrin pens
3 months
zhurnal.mk english mk
Vesa Luma zbulon se si e lufton ankthin e fituar…
about 1 month
joqalbania.com english al
BE kërkon që kompanitë e telefonave të përdorin të gjitha një karikues
5 months
joqalbania.com english al
Beniada refuzon të ndihmojë Einxhelin: E ke një dorë që të punon
8 months
joqalbania.com english al
Lisbonë/ Bashkia do të ofrojë transport publik falas për të rinjtë dhe të moshuarit
5 months
joqalbania.com english al
“Më trego që je shqiptar, pa më thënë që je shqiptar”, shoferi lë pa mend banorët tek Unaza e Re
about 1 month
oranews.tv english al
Meta tek Ora e Betit: Protesta tek incineratori i Tiranës jo për mobilizim njerëzish, por për të den
17 days
joqalbania.com english al
Altin Goxhaj: Ilvi Metën e vranë duke e torturuar që të pranonte fajin që s’e kishte bërë
5 months
joqalbania.com english al
Polici spiunon kolegët: Janë rikthyer në detyrë policët e dashuruar që u puthën në makinën e shtetit
2 months
oranews.tv english al
Çelësi në det, çfarë e bën të çuditshëm propozimin e Presidentit të KiE, bërë Shqipërisë, që të marr
4 months
zhurnal.mk english mk
Shenjat e horoskopit që do të përjetojnë luhatje ekstreme
12 months
zhurnal.mk english mk
Cilat janë masat e para që do të ndërmerren?
11 months
zhurnal.mk english mk
Ushqimet që ulin nivelin e hormonit të stresit – kortizolit
8 months
zhurnal.mk english mk
Të gjitha vendimet që mori sot Qeveria e Kosovës
about 1 year
zhurnal.mk english mk
Detajet e kryeveprave të Mikelanxhelos që përcaktuan Rilindjen italiane
7 months
zhurnal.mk english mk
Katër shenjat e horoskopit që nuk dinë të shtiren
6 months
zhurnal.mk english mk
Pesë shenjat e Horoskopit që janë mjeshtra të flirtimit
about 1 year
zhurnal.mk english mk
Soja, ushqimi që ul nivelin e kolesterolit të keq
6 months
oranews.tv english al
Dëshironi të keni një jetë të gjatë e të shëndetshme? Ja aktivitetet që mund të ju ndihmojnë
about 1 month
joqalbania.com english al
Studimi/ Ëmbëlsuesit tek Coca Cola mund të rrisin riskun e kancerit me 13%
6 months
joqalbania.com english al
Petsakov: Është joserioze që Federata e Notit të mbetet me llogari të bllokuar
about 1 month
joqalbania.com english al
Më në fund! “Snapchat” sjell risinë e re që po pritej nga të gjithë
8 months
joqalbania.com english al
Kim Kardashian: Do të haja edhe jashtëqitje çdo ditë që të dukesha e re dhe e bukur
4 months
joqalbania.com english al
Shkon tek Aquadromi që reklamoi Veliaj, nëna sheh tmerr me sy kur fëmija çahet keq tek pishina e rre
2 months
joqalbania.com english al
Rrahje masive në lagjen “Muharrem Fejza” (Video)
2 months
oranews.tv english al
Haradinaj përkujton vendimin e Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë për njohjen e Kosovës: Rruga tek
2 months
zhurnal.mk english mk
Shkrimi në këtë mënyrë ndihmon në përmirësimin e kujtesës suaj
8 months
joqalbania.com english al
Viagra mund të përdoret së shpejti tek qentë, kuron sëmundjen e rrallë të të ngrënit
7 months
joqalbania.com english al
1 vit nga vdekja e Arjan Salës, e shoqja: E pres ende tek dera, dua t’i hekuros rrobat e të gatuaj p
6 months
joqalbania.com english al
Studim: 65% e personave që kanë kaluar Covidin mund të kenë humbje të përhershme të nuhatjes
8 months
oranews.tv english al
Roland Shuperka: Ka rritje të frikshme të fëmijëve që pinë duhan, e nevojshmë të rregullohet ligji
4 months
joqalbania.com english al
E FUNDIT! 26-vjeçarja tenton të hidhet nga kati i dytë i banesës tek Komuna e Parisit
5 months
joqalbania.com english al
Emiriana Sako “luan nga tepeleku”, i jep 350 milionë firmës që dha ofertën më të lartë
25 days
joqalbania.com english al
Bllokohet rruga tek Qeveria Për vet
3 months
oranews.tv english al
Borrell dëshiron që asetet e ngrira ruse të përdoren për rindërtimin e Ukrainës
5 months
joqalbania.com english al
Bledar Sinani, koka e kazinove të Tiranës që ka bekimin e Edi Ramës
5 months
zhurnal.mk english mk
Kjo pije e ngrohtë e dimrit përmirëson gjumin, përshpejton humbjen…
7 months
zhurnal.mk english mk
MSH ankimon vendimin e gjykatës për humbjen e rastit ndaj…
7 days
joqalbania.com english al
Zi në familjen e Insignes, italiani pëson humbjen e madhe
13 days
joqalbania.com english al
Vajzat parkojnë në semafor, ia kërcasin muhabetit: Zogat që e marrin patentën me shalë
2 months
zhurnal.mk english mk
Nikollovski: Pres që javën e ardhshme të fillojë importi i…
6 months
zhurnal.mk english mk
Biden e quajti Putinin kasap, Macron kërkon që të mos…
6 months
zhurnal.mk english mk
“Gjej dikë që të shikon siç e shikoj unë kapuçinon”,…
6 months
zhurnal.mk english mk
Këto janë veçoritë që mund të ketë linja e iPhone…
7 months
zhurnal.mk english mk
Shenja e horoskopit që “rrezikon” të mbesë vetëm për shkak…
7 months
zhurnal.mk english mk
Rama: Ndaluam që furtuna e rritjes së energjisë të prek…
7 months
zhurnal.mk english mk
Britania: Rusia, e përkushtuar që Ukraina të heqë dorë nga…
6 months
zhurnal.mk english mk
Bllokoi llogaritë e familjarëve të një personi që kishte vdekur,…
6 months
zhurnal.mk english mk
Marrëveshja komplekse e transferimit të Moratas që përfshin tri klube
8 months
zhurnal.mk english mk
Tabelat e rralla të veturave që kushtojnë më shumë se…
11 months
zhurnal.mk english mk
Kinezët “shpresojnë” që më 2024 do të fillojnë prodhimin e…
11 months
zhurnal.mk english mk
Shmid: Pres që vendi t’i zbatojë të gjitha rekomandimet e…
11 months
zhurnal.mk english mk
Vera Ora apelon qytetarët e Kosovës që të vaksinohen kundër…
about 1 year
zhurnal.mk english mk
Partitë opozitare pajtohen që të protestojnë për shtrenjtimin e energjisë…
8 months
zhurnal.mk english mk
Pamje të lokalit në Prishtinë që u bë “shkrumb e…
12 months
zhurnal.mk english mk
Azem Sadiku, kryetari që ndryshoi rrënjësisht pamjen e vendbanimeve të…
12 months
zhurnal.mk english mk
Kovaçevski: Qytetarët presin që të jemi efikas, po e realizojmë…
7 months
zhurnal.mk english mk
UNICEF dhe UNHCR: Fëmijët e pashoqëruar dhe të ndarë që…
7 months
zhurnal.mk english mk
Kremlini propozon shtetëzimin e fabrikave të huaja që ndalën punën…
7 months
zhurnal.mk english mk
Rritja e rrezikut të Covidit afatgjatë te njerëzit që vuajnë…
11 months
zhurnal.mk english mk
Ministria e Mbrojtjes për herë të parë mundësoi që kadetë…
10 months
zhurnal.mk english mk
Kancelari Scholz dëshiron që 80 për qind e gjermanëve të…
9 months
zhurnal.mk english mk
Qeveria e re po kompletohet, pritet që Zaevi të dorëzojë…
10 months
zhurnal.mk english mk
Deputetët sot debatojnë që e diela të bëhet ditë jo…
10 months
zhurnal.mk english mk
Gjashtë lojtarët e Barcelonës që mund të përfitojnë nga ardhja…
11 months
zhurnal.mk english mk
Manastirliu mesazh urimi për Krishtlindje: Të sigurojmë që e nesërmja…
9 months
zhurnal.mk english mk
Specialja kërkon nga Policia e Kosovës që të përgjigjen nëse…
12 months
zhurnal.mk english mk
SHBA refuzon kërkesën e Rusisë që Ukraina të mos i…
8 months
zhurnal.mk english mk
Papa udhëzon prindërit që të mos ndëshkojnë fëmijët e tyre…
8 months
zhurnal.mk english mk
Katër shenjat e Horoskopit që do të dashurohen në shkurt,…
8 months
zhurnal.mk english mk
Simptomat e hipertensionit të rëndë: Tri shenja që tregojnë se…
8 months
zhurnal.mk english mk
Prokuroria po punon në zbardhjen e plotë të aksidentit që…
8 months
zhurnal.mk english mk
Predan: Është koha që Maqedonia e Veriut të dërgojë ambasador…
10 months
zhurnal.mk english mk
Arjola Demiri shpërndan historinë e dhimbshme të aktores që fitoi…
6 months
zhurnal.mk english mk
Dy llojet e fibrave që duhet të shtoni në dietën…
6 months
zhurnal.mk english mk
Serbia kërkon që zgjedhjet e saj të mbahen edhe në…
8 months
zhurnal.mk english mk
3 shenjat e horoskopit që presin lajme të këqija edhe…
8 months
zhurnal.mk english mk
Tri shenjat e horoskopit që presin lajme të këqija edhe…
8 months
zhurnal.mk english mk
Për shkak të fjalës që gabimisht e përdori gjatë pagëzimit…
8 months
zhurnal.mk english mk
Kapshticë/ Bllokohet një anë e aksit nacional që të çon…
7 months
zhurnal.mk english mk
Mickoski: Secili që nuk do të mbështesë marrëveshjen e keqe…
7 months
zhurnal.mk english mk
Inspektim në të gjitha qendrat e shpërndarjes që kryejnë furnizim…
7 months
zhurnal.mk english mk
Koha e duhur për të bërë atë që dëshironi, çfarë…
about 1 year
zhurnal.mk english mk
Gjimshiti rikthehet në skuadrën e Atalantas që do të përballet…
11 months
zhurnal.mk english mk
Remenski: Kam guximin që të jem lidere e LSDM-së
10 months
zhurnal.mk english mk
Tre shenjat më nostalgjike të Horoskopit që nuk e lënë…
about 1 year
zhurnal.mk english mk
Taravari: Pas fitoreve të shumta që në raundin e parë…
12 months
zhurnal.mk english mk
Trajneri që i befasoi të gjithë në Ligën e Kampionëve…
7 months
zhurnal.mk english mk
Personat që pëlqejnë humorin e zi kanë koeficient më të…
7 months
zhurnal.mk english mk
Januzaj i lumtur që e ftoi Belgjika, për të ardhmen…
6 months
zhurnal.mk english mk
Vajza e Maradonës pretendon se fanella që do të dalë…
6 months
zhurnal.mk english mk
Shtetet e Bashkuara kërkojnë që Rusia të përjashtohet nga Këshilli…
6 months
zhurnal.mk english mk
“1 muaj do rrimë që të duket se e kemi…
6 months
zhurnal.mk english mk
Fauci: Nuk do të ishte e çuditshme që vaksinimi i…
about 1 year
zhurnal.mk english mk
Osmani: Punojmë në të gjitha frontet e mundshme që sa…
about 1 year
zhurnal.mk english mk
Pesë transferime që dështuan në ditën e fundit të afatit…
about 1 year
zhurnal.mk english mk
Sinani: Banorët e Haraçinës kërkuan që unë të garoj në…
about 1 year
zhurnal.mk english mk
ASH publikon listën e këshilltarëve që do të garojnë në…
3 months
zhurnal.mk english mk
Mësohen emrat e artistëve që do të përformojnë në festivalin…
2 months
zhurnal.mk english mk
Ministria e Bujqësisë kërkon që të shqyrtohen dhe miratohen ligjet
2 months
zhurnal.mk english mk
Perëndimi e ka paralajmëruar Iranin që të pranojë ofertën për…
2 months
zhurnal.mk english mk
Afrika e Jugut bën thirrje që Izraeli të shpallet ‘shtet…
2 months
zhurnal.mk english mk
Kush janë dy shokët e moçëm të Kurtit që kanë…
2 months
zhurnal.mk english mk
Violeta Arbëri, dama që po sjell linjen e parfumeve të…
2 months
zhurnal.mk english mk
Petkov: Do të ishte e tmerrshme që Shqipëria ta vazhdojë…
3 months
zhurnal.mk english mk
Koreja e Jugut zhvillon një ‘tatuazh elektronik’ që mund të…
about 2 months
zhurnal.mk english mk
Karil ende nuk pranon pacient që nga përmbytja e të…
28 days
zhurnal.mk english mk
Trajkoviq kërkon që serbët me pasaportat e Serbisë të mund…
about 1 month
zhurnal.mk english mk
Babai ofroi para që vajza të kalojë provimin e lejes…
about 1 month
zhurnal.mk english mk
Tripunovski kërkon që Kovaçevski të shkarkojë drejtorin e Entit për…
about 1 month
zhurnal.mk english mk
Dhembja e supeve mund të jetë shenjë që në trup…
26 days
zhurnal.mk english mk
Imazhet që tregojnë enterierin e Mercedesit të ri elektrik EQE
about 2 months
zhurnal.mk english mk
Shpallet lista e qyteteve që shprehin interes për të pritur…
about 2 months
zhurnal.mk english mk
Portugalia e regjistroi muajin më të ngrohtë që nga viti…
about 2 months
zhurnal.mk english mk
Mosha 40-vjeçare, më e mira që të bëhesh ndërmarrës
23 days
zhurnal.mk english mk
Kovaçevski: Të kënaqur që çmimet e rrushit janë rritur për…
20 days
zhurnal.mk english mk
Krisma e fuqishme që ‘zgjoi’ të gjithë Prishtinën, flet meteorologu…
14 days
zhurnal.mk english mk
Po diskutohet mundësia që gjendja e krizës të vazhdohet deri…
10 days
zhurnal.mk english mk
Meta po teston veçori që e bëjnë më të lehtë…
4 days
zhurnal.mk english mk
Dimitrov: Koha që Bosnja dhe Hercegovina të marrë statusin e…
3 days
zhurnal.mk english mk
Mexhiti dhe Bexheti presin që kërkesat e tyre të merren…
2 days
joqalbania.com english al
Qytetarët të revoltuar për shkak të çmimeve të larta të karburanteve
7 months
joqalbania.com english al
40% e emigrantëve që mbërrijnë në Britani janë shqiptarë, vendasit të shqetësuar: Bandat e tyre janë
about 2 months
joqalbania.com english al
Në Gjirokastër “kursehet” edhe protesta për çmimin e naftës, qytetarët e shohin nga ekrani
7 months
joqalbania.com english al
Dita e gjashtë e protestës për rritjen e çmimeve/ Qytetarët mblidhen sërish tek Kryeministria
7 months
joqalbania.com english al
SKANDALI i shorteut tek Ardit Gjebrea/ Balerina e emisionit i fal apartament të atit
8 months
joqalbania.com english al
Policia lufton me shitësit e petullave
about 2 months
joqalbania.com english al
‘Tigri merr helikopter të takojë dashnoren në Greqi, trupi i Bujar Nishanit erdhi me furgon nga Gjer
4 months
joqalbania.com english al
Skandali/ Erion Veliaj prish parkingun publik për betonieret e kullës që po ndërtohet tek “Ish-ekspo
6 months
joqalbania.com english al
SKANDALI ME POLICINË/ Kush janë efektivëet e rrugores që mbushnin shqiptarët me gjoba? Ndërhynin tek
3 months
joqalbania.com english al
EKSKLUZIVE/ Selfat Forgali, identifikohet trupi i pajetë që u gjet i mbytur tek Shkalla e Tujanit
25 days
vetevendosje.org english al
Për herë të dytë Qeveria e Kosovës po mbështet të rinjtë e të rejat që studiojnë në universitetet më
about 2 months
joqalbania.com english al
Ekuadori: Mafia shqiptare më e rrezikshmja, lufton deri në vdekje për kokainë
2 months
oranews.tv english al
Qytetari nga protesta: Premtimet e Ramës si thashethemet e grave të lagjes. Momenti që qeveria të fl
7 months
oranews.tv english al
"Biden nuk e duan as të vetët", 75% e demokratëve nuk duan që presidenti të rikandidojë në 2024-n
2 months
joqalbania.com english al
Altin Goxhaj: Diversantët e Sorosit e përdorën protestën që Rama të kapë çdo biznes
7 months
oranews.tv english al
Laçi emëron trajnerin që e largoi në fazën e parë për rezultate të dobëta
about 2 months
joqalbania.com english al
Të rinjtë të zhgënjyer me procesin eurointegrues
8 months
zhurnal.mk english mk
Për herë të parë ministrja Elva Margariti flet për humbjen…
14 days
joqalbania.com english al
SOS nga Valbona! Alpinistët bllokohen tek Bjeshka e Zharit, njëri thyen këmbën
3 months
joqalbania.com english al
“Toni të duaaa”/ Ai e la, arrestohet refugjatja ukrainase që ndau nga gruaja të dashurin
3 days
joqalbania.com english al
Shkon të hajë peshk tek Pazari i Ri në Tiranë, qytetari “zgurdullon” sytë nga skena që i del përpara
3 months
joqalbania.com english al
Durrës/ E panë duke u ushqyer tek kazanët e plehrave, vajzat blejnë bukë, byrek dhe kos për burrin e
about 22 hours
joqalbania.com english al
Anketa e popujve më nervozë dhe të zemëruar, rekord turqit, maqedonasit e shqiptarët
about 2 months
oranews.tv english al
Macron refuzon kërkesën e Putinit që të paguajë gazin me rubla
6 months
zhurnal.mk english mk
Irani bëhet përfaqësuesja e 14-të që kualifikohet për Katar 2022
8 months
zhurnal.mk english mk
Rrugët e Drugovës të shkatërruara! Që në 2020-tën kryetari Dehari…
8 months
zhurnal.mk english mk
Këto janë masat e reja anti-Kovid që pritet të hynë…
about 1 year
zhurnal.mk english mk
Khloe Kardashian po i tregon ish-të dashurit që e tradhtoi…
8 months
joqalbania.com english al
Beniada: Nuk do doja që të ishte Fifi pjesë e BBV!
8 months
oranews.tv english al
Rama: Demokratët e Shkodrës me alternativa që s’janë për të ardhmen
7 months
joqalbania.com english al
50% e popullsisë ruse është dakord që Rusia të pushtojë Ukrainën
7 months
zhurnal.mk english mk
Mundësia që aeroplanët e NATO-s të dërgohen në Ukrainë përmes…
7 months
zhurnal.mk english mk
Fran Lucaj e kall atmosferën në Dibër,dasëm që do të…
2 months
zhurnal.mk english mk
Rusia fton OKB-në dhe Kryqin e Kuq që të hetojnë…
2 months
zhurnal.mk english mk
Kovaçevski pret që të bëhemi pjesë e BE-së deri në…
26 days
zhurnal.mk english mk
Mariçiq: Është reale që shpejtë të bëhemi anëtare e BE-së
12 days
joqalbania.com english al
Stresi: Nuk ka shanse që të më shajnë, Cllevion e lejoj se njihemi që 20 vite
2 months
oranews.tv english al
Instruktorët e parë të gjuhës së shenjave, diplomohen 5 të rinj, do të trajnojnë personat që nuk dëg
3 months
joqalbania.com english al
PAMJE TË RËNDA/ Tentativë vrasjeje tek “Kthesa e Kamzës”, i riu goditet me leva hekuri
5 months
joqalbania.com english al
E FUNDIT! Autobusi përplaset me makinën në Tiranë, “zhyten” të dyja mjetet tek Lumi Lana
5 months
joqalbania.com english al
Rrotat e “Go Green” fundosën Benzin tek Lumi Lana, raportohet për 6 persona të plagosur
5 months
oranews.tv english al
I dënuar me burgim të përjetshëm, Babis Anagnostopoulos transferon pasurinë tek vajza e tij, Lydia
2 months
joqalbania.com english al
“5 Maji” KULLAT e MILIARDAVE që Erion Veliaj po i ndan oligarkëve/ Nga Ilir Shtufi, tek Anton Gjinaj
8 months
joqalbania.com english al
Tushemisht/ Gruaja lan rrulin e bojës tek monumenti i Teto Ollgës
3 months
joqalbania.com english al
Gjenden gjymtyrë njerëzish brenda valixheve të blera tek të vjetrat, tronditen blerësit
about 2 months
joqalbania.com english al
U bë agresiv pas humbjes ndaj Realit, UEFA merr masa për presidentin e PSG-së
7 months
joqalbania.com english al
Kavajë, lind zogu me 4 këmbë Gjithm
2 months
oranews.tv english al
Inceneratorët, Shehaj: Zoto mori kontratën në 2017 dhe në të njëjtin ditë e shiti tek biznesmenët it
7 months
oranews.tv english al
E ndarë në 160 pako, droga çokollatë që ju gjet babë e bir në banesë, e shisnin në zona të ndryshme
5 months
joqalbania.com english al
VODAFONE vazhdon rrjepjen e shqiptarëve, rrit çmimin e paketës GigaFibra
5 months
joqalbania.com english al
Zyrtarët ukrainas thirrje nënave ruse: Ejani merrni bijtë tuaj të kapur rob
7 months
joqalbania.com english al
Gruaja anulon dasmën pasi gjeti foto pornografike të motrave të saj tek kompjuteri i të fejuarit
6 months
joqalbania.com english al
Zjarri tek “Materniteti i Ri” tek lagja e Albano Bogdos/ “Zjarrfikësi hyri mes flakëve të shpëtonte
3 months
joqalbania.com english al
“Do të kthehem dhe do të të vras”, shqiptari që kërcënonte ish-en arrestohet në shtëpinë e të dashur
8 months
joqalbania.com english al
Policia e ruan si “sytë e ballit” nga të rrezikshmit e burgut/ Saimir Tahiri takohet me familjarët t
8 months
joqalbania.com english al
Agron Gjekmarkaj: S’ka shans që kandidatët e Berishës të dalin mbi të Bashës në 6 Mars
8 months
joqalbania.com english al
Ngrin trupat e vdekur që në të ardhmen të kthehen në jetë, laboratori: Kushton 220,000 dollarë!
8 months
joqalbania.com english al
Shqiptari dënohet për kontrabandë: Sigurohej që bashkëatdhetarët të hipnin në anije e të mbërrinin n
3 months
joqalbania.com english al
Publikohet lista e 20 të famshmëve që fitojnë më shumë para në Instagram
24 days
joqalbania.com english al
Presidenti Zelensky: Na lanë të vetëm, askush nuk lufton për ne… Ukraina gati të bisedojë për neutra
7 months
zhurnal.mk english mk
Muriqi i lumtur me golin: Nuk e merituam humbjen
7 months
joqalbania.com english al
‘Masazhatoret’ në Tiranë futen LIVE në Instagram, reklamojnë vithet dhe thërrasin djemtë: Hajdeni te
5 months
joqalbania.com english al
Po mblidhte boronica në bjeshkët e Kallabakut, zhduket 23-vjeçari nga Kukësi
26 days
joqalbania.com english al
Humbi teksa mblidhte boronica, gjendet shëndoshë e mirë i riu në Kukës
26 days
joqalbania.com english al
Mbyllet rruga e Arbrit, reshjet e dendura të dëborës rrezikojnë qarkullimin
8 months
cna.al english al
Nga Boris Johnson/ Çdo vend ka të drejtë që politika e tij e jashtme dhe aleancat të mos diktohen me
8 months
joqalbania.com english al
Moti i keq “mbërthen” Shqipërinë, harta e qyteteve që do të godasë vala e motit të keq me shi dhe dë
8 months
joqalbania.com english al
Rriti djalin e të shoqit që 7 vjeç/ Kur ai shkoi 23, e la burrin dhe u martua me të birin
about 2 months
joqalbania.com english al
Mungesa e tualeteve publike, holandezët urinojnë në mes të Tiranës
4 months
joqalbania.com english al
Avokati i Popullit: Urgjentisht të intervenohet në punën e përmbaruesve
6 months
joqalbania.com english al
Dënime me burg për aksidentet me fatalitet
about 2 months
oranews.tv english al
Tentativa për grabitjen e bankës tek Bulevardi "Zogu I", dyshohet se autorët kishin planimetri të ba
7 months
joqalbania.com english al
Tiranë/ Qytetari filmon momentin tronditës, babai godet fort vajzën e mitur: Mos të shoh tek bulevar
about 2 months
joqalbania.com english al
Përleshja e banorëve të “5 Majit” me policinë, 5 persona përfundojnë në komisariat
7 months
zhurnal.mk english mk
Xhaferi-Edshtadler: Është koha që BE-ja të zgjerohet me vendet e…
6 months