al «Erion Veliaj kthen lagjet e Tiranës në vend-grumbullime plehrash, i lë dy javë pa hequr» joqalbania.com english world news data 170 countries

joqalbania.com english al
Erion Veliaj kthen lagjet e Tiranës në vend-grumbullime plehrash, i lë dy javë pa hequr
9 days
joqalbania.com english al
Erion Veliaj (masakruesi i kryeqytetit) e kthen lumin e Tiranës në vend-grumbullim mbetjesh!
5 months
joqalbania.com english al
Temperaturat ekstrem, Tirana pa ujë! Erion Veliaj lë si në Mesjetë qytetarët
17 days
joqalbania.com english al
Erion Veliaj thotë se Maluma i solli vlera Tiranës
5 months
joqalbania.com english al
“Erion Veliaj, fitimtari më i madh i Soros në Kuvendin e PD“
3 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj do votën tuaj ta bëni kryebashkiak, por ju lë të dergjeni mes plehrash
about 2 months
joqalbania.com english al
Gati për BE?! Erion Veliaj i lë rrugët e lagjeve në Tiranë si në Kabul
16 days
joqalbania.com english al
Tiranë/ Erion Veliaj lë me orë të tëra në trafik qytetarët për Kopështin Zoologjik!
2 months
joqalbania.com english al
Koncerti i Malumës/ Faktet që këngëtarin kolumbian e solli Erion Veliaj në Tiranë
5 months
oranews.tv english al
Gjykata lë në burg dy policët dhe dy doganierët e arrestuar në Qafë-Thanë
about 2 months
joqalbania.com english al
TEMPERATURA 40°C/ Erion Veliaj lë pa ujë në pikun e vapës banorët e Yzberishtit!
about 2 months
oranews.tv english al
Vonohet "princi i Tiranës", Veliaj shkon me vonesë në festën e Besëlidhjes së Lezhës
6 months
zhurnal.mk english mk
Erion Veliaj takohet me familjen e Rita Orës në Londër
9 months
joqalbania.com english al
Dita pa makina/ Erion Veliaj shkel rregullin, momenti kur hipën në automjet
5 months
joqalbania.com english al
Veliaj lë në mëshirë të fatit rrugët e periferisë: Fondet i marrin, rregullimet s’shihen askund
about 2 months
zhurnal.mk english mk
Dy javë që nga zhdukja e Martinit në Halkidiki, përveç…
23 days
joqalbania.com english al
Erion Veliaj mesazh të koduar Dukës: S’je i paprekshëm
7 months
joqalbania.com english al
Plehrat pa pastruar dhe rruga me gropa/ Erion Veliaj mendjen tek kullat, harron fshatin 10 km larg T
4 months
joqalbania.com english al
Pamje nga masakra që Erion Veliaj po i bën Tiranës/ Priten pemët në ‘Laprakë’: Do ndërtohet kulla!
5 months
joqalbania.com english al
Therëse/ Erion Veliaj i quajti rrugaçë, banorët e ‘5 Majit’ e kaluan natën jashtë në të ftohtë falë
7 months
joqalbania.com english al
“Si Erion Veliaj vodhi miliona euro nga inceneratori i Sharrës?”
5 months
zhurnal.mk english mk
Takim i Shilegovit me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Veliaj
11 months
zhurnal.mk english mk
Konsumimi i avokados të paktën dy herë në javë mund…
4 months
joqalbania.com english al
Veliaj lë pa fjalë ariun, ia blen reçelin tek i dënuari për korrupsion
6 months
joqalbania.com english al
Sherri brenda PS/ Erion Veliaj lë dritat ndezur që të shajnë Ballukun
5 months
joqalbania.com english al
“Zbythet” Erion Veliaj, dërgon vinçat për të hequr autobusin nga Lana
3 months
joqalbania.com english al
Gazi dhe Luli, dy investitorë strategjikë/ Gratë e tyre punojnë për Erion Veliajn si këshilltare
5 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj, pse XHOLI I KUQ i Ramës në lojën për pushtet është i pacënueshëm?
5 months
joqalbania.com english al
U përplas me taksinë/ I riu shqiptar në Greqi plagos dy persona, vdes në vend pasi makina e tij përm
30 days
joqalbania.com english al
Erion Veliaj përfundon në SPAK, Basha çon Lali Lekun tek institucioni i tij i besuar
7 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj mbështetës i LGBTQI, s’e heq nga kyçi byzylykun e ylbertë
3 months
joqalbania.com english al
Tirana akoma pa ujë, Erion Veliaj: Do kontribuoj në rindërtimin e Ukrainës
3 months
zhurnal.mk english mk
Bie numri i lindjeve në vend, rënie e lartë në…
3 days
zhurnal.mk english mk
Kosova, i vetmi vend në Ballkan pa asnjë investim kinez
8 months
joqalbania.com english al
Disa qytetarë shqiptarë dalin në mbështetje të Ukrainës/ Në krye Erion Veliaj, kryetari që dhunon të
4 months
joqalbania.com english al
SKANDALI/ Erion Veliaj nxiti sherret e tifozëve! Hiqet posteri gjigant i Mourinhos nga Universiteti
3 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj bëhet KRYEMINISTËR i Shqipërisë!
5 months
joqalbania.com english al
Sot, dita pa makina! Erion Veliaj sul betonieret në rrugët e Tiranës
4 months
zhurnal.mk english mk
Këshilli i Sigurisë: Gjendja e sigurisë në vend është e…
6 months
joqalbania.com english al
Kush “do ia fusi” i pari njëri-tjetrit, Veliaj apo Balluku?
4 months
joqalbania.com english al
Skandal në Tiranë/ Zona e inxhinierisë pushtohet nga tymi, rrezikohet jeta e qytetarëve! Erion Velia
5 months
joqalbania.com english al
Sukses “i madh” i Reformës në Drejtësi/ Gjykata e Lartë lë në burg të vdekurin
3 months
joqalbania.com english al
Gazeta prestigjioze austriake degjeneron Erion Veliajn: Kryeqytetit të rinisë po i ikën rinia
6 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj: Jeni bërë më të pasur vetëm duke ndenjur në shtëpi
4 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj: Tirana, kryeqyteti më i sigurt! Në Shqipëri, ligji është njësoj për të gjithë
6 months
joqalbania.com english al
Sulmohet faqja e FSHF-së, akuzohet Erion Veliaj
7 months
zhurnal.mk english mk
”Pa vend”, kualifikohet për në Oscars 2022
11 months
oranews.tv english al
Fitoi 8 mln $ për dy javë me fotot në "Only Fans", modelja dëshiron të blejë klubin e futbollit në K
11 days
joqalbania.com english al
Publikohen fotot/ Monika rikthehet në Bashkinë e Tiranës si këshilltare e Erion Veliajt?
6 months
joqalbania.com english al
Pranoi burgun në vend të gruas/ Egert Vargu, këshilltari i Erion Veliajt, arrestohet për trafik koka
about 2 months
joqalbania.com english al
Vodafone lë pa internet klientët/ S’i kthen as përgjigje: “Kta janë me ua ****! Paguaj 25 Mijë Lekë”
2 days
zhurnal.mk english mk
Romeo dërgon porosinë e Donaldit në vend, i dhuron Beatrixës…
6 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj kërkon mbështetjen e Greqisë për t’u bërë Kryeministër
5 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj kërkon votën tuaj, do mandatin e 3-të
4 months
zhurnal.mk english mk
Dy shkolla pa ngrohje në Kërçovë
9 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj: Në New York dhe para “Shtëpisë së Bardhë” njerzit po flenë në rrugë!
5 months
joqalbania.com english al
Buzët e holla dhe pa mollëza të theksuara, pamja e Borës në shkollë të mesme lë shumë për të dëshiru
2 months
joqalbania.com english al
I riu nga Vora mashtron dy vajza: 7 mijë euro një vend pune, kam të njohur në ministrinë e Energjiti
30 days
joqalbania.com english al
Erion Veliaj bëhet murator Erion Ve
4 months
joqalbania.com english al
Murgesha lë në bixhoz të gjitha paratë e shkollës fillore, i prishte me murgeshat e tjera në Las Veg
6 months
joqalbania.com english al
Veliaj prish shëtitoren e fushës së aviacionit për llogari të oligarkëve të ndërtimit
2 days
zhurnal.mk english mk
Bashkia e Tiranës vijon investimet në sport
4 months
oranews.tv english al
Statuti në gjykatë/ Gjata: Nëse Alibeaj e lë zvarrë, atëherë Rama i merr në tavolinë zgjedhjet
4 months
joqalbania.com english al
SKANDALI/ Në vend të mbrojë popullin, Policia e Shtetit harxhon 35 milionë për materiale fotografike
10 days
zhurnal.mk english mk
Situata e Covid-19 në vend/ Ulet numri i rasteve të…
9 months
joqalbania.com english al
“Thanë se do vrasim kreun e Bashkisë”/ Erion Veliaj i prekur nga qytetari që i përmendi Kastro Zizon
7 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj ble 70 MLN Lekë veshje për punonjësit e UKT,
6 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj e thotë hapur: Vizioni im për Tiranën janë KULLAT!
about 1 month
joqalbania.com english al
8 MLD Lekë nga taksat e popullit për Kopshtin Zoologjik/ Erion Veliaj reklamon tigrin pa dhëmbë
2 months
zhurnal.mk english mk
Varheji: Vonesa në eurointegrimin e Shkupit dhe Tiranës ndikon në…
8 months
joqalbania.com english al
Në krye të detyrës, vdes Komisari në Policinë e Tiranës
23 days
joqalbania.com english al
E kthen njeriun në pluhur në pak sekonda, peshkaqeni më i frikshëm në botë ka hyrë në Mesdhe
about 1 month
joqalbania.com english al
Takim me avokatin e njohur sportiv/ Pse Erion Veliaj e ndryshoi postimin në Instagram?
7 months
joqalbania.com english al
Menuja nxjerr blof Veliajn/ Nëna e shqetësuar: Fëmijëve i japin tërshërë e pispili në kopshtet e Tir
7 months
joqalbania.com english al
Anglia u ble shtëpi 2+1 të pastrehëve, kryebashkiaku i Tiranës u shemb shtëpitë e lë qytetarët të pa
7 months
zhurnal.mk english mk
Erërat e forta në vend shkaktojnë dëme në rrjet
5 months
joqalbania.com english al
Gruaja lyen flokët pa e pyetur, kuksiani i merr fëmijët dhe e kthen te prindërit: Nuk i ka mësuar en
6 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj nis punë si zëdhënës i aeroportit: Fluturojmë në Kretë dhe Mykonos!
3 months
joqalbania.com english al
DIGICOM e oligarkut Bashkim Ulaj lë 5 ditë pa internet klientin: Kemi të drejtë të të lëmë pa intern
4 months
zhurnal.mk english mk
Të moshuarit e vetmuar në Kombinat të Tiranës
7 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj ofendon konviktorët: Qytetar nuk të bën vendi ku ha, fle dhe kryen nevojat personale
7 months
joqalbania.com english al
Arbana sugjeron një recetë për iftar, gafa e saj i lë të gjithë pa fjalë
4 months
zhurnal.mk english mk
Dy qytetarë në Skenderaj gjejnë kuletat e humbura, i çojnë…
3 days
joqalbania.com english al
Erion Veliaj jep leje për kullë të re në Tiranë/ Oligarku hedh themelet në 3 të natës
about 1 month
joqalbania.com english al
Erion Veliaj blen me paratë e tironsave 300 MILION LEKË shkurre dekorative
4 months
joqalbania.com english al
Pushimet e ëndrrave në një vend magjepsës
7 days
joqalbania.com english al
E bleu para dy vitesh për 3.8 milionë euro, Zelensky nuk u pa kurrë të jetonte në vilën e ‘mistershm
5 months
zhurnal.mk english mk
Era e fortë lë gjithë qytetin shqiptar pa energji elektrike
4 months
zhurnal.mk english mk
Zeqiri: Ulja e marzhës mund të lë raftet pa mallra
5 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj habit aktoren italiane: Në Tiranë hamë dhe pimë si në Itali po me 1/3 e çmimit
6 months
joqalbania.com english al
Plehrat digjen në mes të Shijakut, tymi dhe era e rëndë mbulojnë vendin
28 days
oranews.tv english al
Pas 60 vitesh lë Tiranën e rikthehet në Delvinë
3 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj është i zënë me betejën në FSHF/ Qytetari: Po paguajmë për mijëra m3 ujë të çuar dëm
7 months
oranews.tv english al
Korrupsion në Morinë, GJKKO lë në fuqi kërkesën e SPAK për efektivët
4 months
joqalbania.com english al
Komisariatet e Tiranës tejmbushen, protestuesit e arrestuar transferohen në paraburgimin e Elbasanit
5 months
zhurnal.mk english mk
Akoma pa i arritur në shtëpi, po e shet –…
6 months
joqalbania.com english al
“Si rrot k*ri, b*le hekuri”/ Shantazhoi anëtarët e Klubit Tirana, Erion Veliaj: I qëndroj atyre që t
7 months
joqalbania.com english al
Pamjet/ Erion Veliaj jep lejen për kullën e radhës, gërryhen themelet e pallatit të banuar
4 months
oranews.tv english al
Zhgënjime nga persona të afërt? Bashkimi: I lë të shkojnë në rrugën e tyre, ndërsa unë në timen!
6 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj: Vitin tjetër Tirana do jetë kryeqyteti i Sporteve në Europë
23 days
zhurnal.mk english mk
Makinat në rrugë, mungojnë vend parkimet në Kodrën e Diellit
7 months
joqalbania.com english al
Kullat e Erion Veliajt po rrezikojnë jetën e qytetarëve, themeli i pallatit në Laprakë ‘përpin’ maki
4 months
zhurnal.mk english mk
“Pa vend”, pas Kanës dhe Torontos, përzgjidhet edhe në Sundance
8 months
joqalbania.com english al
“5 Maji” KULLAT e MILIARDAVE që Erion Veliaj po i ndan oligarkëve/ Nga Ilir Shtufi, tek Anton Gjinaj
6 months
joqalbania.com english al
Plas sherri në volejbollin e femrave, ultrasit e Tiranës sulmojnë korçarët
5 months
oranews.tv english al
Futbolli kundër politikës, FSHF i përgjigjet Bashkisë. Shoqata e Tiranës çon Veliajn në FIFA
7 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj: Më e mira e vendit jemi ne, Partia Socialiste e Shqipërisë
about 2 months
joqalbania.com english al
Dita botërore për lirinë e medias, Shqipëria i vetmi vend që i mbyll pa vendim gjykate
3 months
zhurnal.mk english mk
Shenja në dy gjuhë në uniformat e policisë
5 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj: Tirana është kryeqyteti i Ballkanit
3 months
zhurnal.mk english mk
Kuleba: Kriminelët e luftës nuk kanë vend në organet e…
4 months
oranews.tv english al
VIDEO- Nervat tel në Iran, Erdogan e lë 1 minutë në pritje, shikoni nervozimin e Putinit
25 days
joqalbania.com english al
Erion Veliaj bën vëlla kryebashkiakun grek: Ne ju konsiderojmë njerëz të shtëpisë
6 months
zhurnal.mk english mk
Yuri Kim në manifestimin e Tiranës: Qëndrojmë me Ukrainën
4 months
oranews.tv english al
Rritja e naftës kthen edhe protestat, lajmërohet dalje në shesh të martën në 17:00
5 months
joqalbania.com english al
Harrojeni të dielën e parë të çdo muaji pa makina! Veliaj kundërshton qeverinë, e do në çdo javë
4 months
joqalbania.com english al
Familjarët e shqiptares së zhdukur në Greqi marrin letër: Artemis mbahet pa dëshirë nga dy burra
2 months
joqalbania.com english al
Ironia/ Vjedhje e dyfishtë, Erion Veliaj bën tender me paratë e tironsave për t’i vjedhur paratë
7 months
oranews.tv english al
Rusia bllokon përdorimin e Facebook-ut në vend
5 months
zhurnal.mk english mk
BERZH: Shqipëria e para në rajon për qeverisjen digjitale, lë…
4 months
zhurnal.mk english mk
Refuzohen ankesat, Gjykata e Apeli lë në paraburgim 21 të…
6 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj: “Tirana është kryeqytet i Rinisë”, por ujë për t’u larë s’ka!
18 days
joqalbania.com english al
Veliaj shtiret sikur po jep Iftar, ndërkohë që parkon makinën gabim në Tiranë
4 months
zhurnal.mk english mk
Rritet niveli i lumenjve në vend
8 months
joqalbania.com english al
Pasi fitoi apartamenin Arjola Demiri eleminohet nga BBV, e kthen në shtëpi bileta e kthimit
6 months
zhurnal.mk english mk
Kurti: Putini po e përmend një herë në javë Kosovën,…
5 months
joqalbania.com english al
“Kushtet skandaloze të kafshëve në kopështin Zoologjik të Tiranës!”
about 2 months
joqalbania.com english al
Hapet TURQIA/ Hiqen të gjitha kufizimet
2 months
joqalbania.com english al
Vajza lë pa mend të rinjtë e Vorës, zhvishet nudo dhe ndërron rrobat para tyre si pa gjë të keq
about 2 months
zhurnal.mk english mk
Erion Veliaj: Votone dhe ndihmojeni Petren
10 months
zhurnal.mk english mk
Arrestohen dy persona në Gjirokastër, drejtonin mjetin pa patentë
10 months
oranews.tv english al
Shantazhuan 17-vjeçaren dhe i morën mijëra euro, Gjykata e Korçës lë në burg 3 autorët
6 months
joqalbania.com english al
Mira Kazhani për vrasjen e 7-vjeçares në Potam: Tragjedi ndodhin edhe në Amerikë
11 days
joqalbania.com english al
Çiftit i del videoja duke e bërë në vend të shenjtë! “Zgjati 45 minuta”
3 months
joqalbania.com english al
Shqiptari nga Kosova mashtron qytetarin që e ndihmoi në Vlorë, i merr lekët dhe nuk ia kthen më
2 months
zhurnal.mk english mk
Dy civilë vdiqën në shpërthimin e bombës në Afganistan
9 days
joqalbania.com english al
Erion Veliaj me biçikletë që kushton sa 5 rroga mesatare në Shqipëri
5 months
joqalbania.com english al
Të rinjtë e Tiranës nuk përdorin dot fushat e Erion Veliajt, gati një vit për tapetin e barit
5 months
joqalbania.com english al
8 MIJË EURO hoteli për finalen e Conference League/ Erion Veliaj: Është normale, janë dhomat e fundi
3 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj komenton fjalorin e rrugës dhe kritikon të skandalizuarit: S’keni loz kurrë futboll!
7 months
joqalbania.com english al
Pasi u rrezikua jeta e qytetarëve, Erion Veliaj pyet: Ta bëjmë instalacion autobusin?
4 months
zhurnal.mk english mk
Prokuroria e Tiranës nis hetimet për ndërhyrjen në sistemet shtetërore
25 days
joqalbania.com english al
Veliaj i lë të gjithë pa fjalë, “gostit” Nazif Bajramin me 700 milionë për kopshtin dhe çerdhen e Sh
6 months
joqalbania.com english al
Lezhë 2022/ Bashkia lë pa pastruar koshat e mbeturinave, qeset mbushin trotuarin
4 months
oranews.tv english al
Njëri u gjet i pajetë në lumin Lana, tjetri në një kanal, dy viktima në Tiranë e Pogradec
5 months
joqalbania.com english al
Tiranë/ Erion Veliaj i lyp votën qytetarëve: Unë trimi i mirë, me shokë shumë
about 1 month
joqalbania.com english al
Rakip Suli lë pa rrugë banorët e Paskuqanit: Nuk kalon dot as ambulanca e zjarrfikësja
3 months
joqalbania.com english al
Shqiptarët kërkojnë shkarkimin e tij, Gledis Nano lë pa pushime vere efektivët e vijës bregdetare
9 days
zhurnal.mk english mk
Kuvendi sot debaton për situatën e sigurisë në vend
4 months
zhurnal.mk english mk
Konfirmon ministrja Petrovska: Gjendja e sigurisë në vend, stabile
5 months
zhurnal.mk english mk
Maqedoni e Veriut – Bullgari: Në vend të historicizmit evropianizëm
about 1 month
joqalbania.com english al
E dashura e Putin me dy shtëpi luksoze në Turqi, Erdogan i cakton rojen e tij personale
about 2 months
joqalbania.com english al
Pamje nga “Kryeqyteti i Rinisë”, qytetarja skandalizohet prej plehrave në koshat e papastruar
4 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj e ka inatin me qytetarët: Të gjithë bëjnë gjithologun
4 months
joqalbania.com english al
Trajtimi barbar i gruas në Komisariatin e Lushnjës, pezullohen dy policë pas publikimit në JOQ Alban
6 months
joqalbania.com english al
Ogerta Manastirliu bezdis të plagosurit me 50 kamera në fytyrë
4 months
joqalbania.com english al
Turistja brune “lë pa mend” shoferët në autostradë: Heq bikinit dhe kërcen mbi makinë
2 months
joqalbania.com english al
Dy të miturit 16 dhe 17 vjeç u plagosën rëndë në punë/ Punonin tek magazina e MEGATEK-ut
about 1 month
joqalbania.com english al
Turistja bullgare tmerrohet në plazhin e Durrësit: Delfini i ngordhur ka më shumë se 1 javë, kush do
4 months
joqalbania.com english al
E fundit! Arrestohen dy imamë në Berat
5 months
joqalbania.com english al
Policit në Dibër i bëhet pritë në portën e shtëpisë së tij, dy persona e dhunojnë me sende të forta
4 days
oranews.tv english al
I burgosuri nga Indiana mund të zënë një vend në bordin e qytetit të Clinton
3 months
zhurnal.mk english mk
Dy policë në mesin e viktimave nga aksidenti në Bullgari…
9 months
zhurnal.mk english mk
Lëndohen 95 persona në përplasjen e dy trenave në Tunizi
5 months
zhurnal.mk english mk
Në protestën e sotme në Tetovë, dy persona të arrestuar…
11 months
joqalbania.com english al
Barcelona prezanton në fundjavë dy goditjet e radhës në merkato
about 2 months
zhurnal.mk english mk
Bllokohen dy turistë francezë në kanionin e Langaricës në Përmet
3 days
zhurnal.mk english mk
Dy zjarre në 24 orët e fundit në Kumanovë dhe…
1 day
joqalbania.com english al
E tmerrshme/ Erion Veliaj tallet me vdekjen e Kastriot Myftarajt: Kush na shan le të hidhet nga ball
about 1 month
joqalbania.com english al
Kotelja lind me dy fytyra, pronarja i vendos dy emra
26 days
oranews.tv english al
E ndarë në 160 pako, droga çokollatë që ju gjet babë e bir në banesë, e shisnin në zona të ndryshme
4 months
zhurnal.mk english mk
Dy shkolla të mesme në Shkup rrezikojnë të mbesin pa…
6 months
joqalbania.com english al
Kaluan mbi dy javë – a pritet të bëhet rishikimi i masave anti-Covid?
6 months
oranews.tv english al
Inflacioni në Turqi arrin në nivel rekord në dy dekadat e fundit
about 1 month
joqalbania.com english al
Erion Veliaj: Shqiptarët e përdorin makinën për të blerë bukë dhe për të pirë kafe!
4 months
joqalbania.com english al
Aksident i rëndë në Astir/ Benzi përplas dy këmbësorë te vizat e bardha
5 months
joqalbania.com english al
Tragjike në Tiranë, gjendet një i vdekur në lumin e Lanës
5 months
joqalbania.com english al
Në pikun e vapës/ Qytetarët dalin të shtyjnë urbanin jeshil të Erion Veliajt dhe Nadir Çaushollit!
28 days
zhurnal.mk english mk
3 shenjat e horoskopit që i pret një javë e…
11 months
joqalbania.com english al
Lali Leku i fokusuar tek llaçi, lë në harresë rrugët e lagjeve të Tiranës
4 months
joqalbania.com english al
“Do i themi Kastro Zizos, kryetar që vesh br*kë grash”/ Erion Veliaj-gazetarëve: Pse ia vutë mikrofo
7 months
joqalbania.com english al
Studentët ultimatum Rektoratit të Tiranës: Duam lekët e bursës, do nisim protestë
6 months
joqalbania.com english al
Ndeshja që bëri xhiron e rrjetit, dy gola në dy minuta dhe çmenduria e Tottenham
7 months
joqalbania.com english al
Barrikadat në Jarinë janë hequr, por trafiku ende nuk funksionon
14 days
joqalbania.com english al
Oligarku i Big Market Vullnet Sinaj sfidon Lalin: Unë do i fal pagën time viktimave në Ukrainë
5 months
zhurnal.mk english mk
Mëngjesin e sotëm janë regjistruar dy tërmete në rajonin e…
9 months
joqalbania.com english al
Fieraku mbjell hashashin mes parcelës me misër, makinën e lë në kanal
26 days
joqalbania.com english al
Erion Veliaj rrëfen si e do Presidentin e ri: Duhet të jetë njeri me bosht
4 months
joqalbania.com english al
Gati kulla e radhës tek “Liqeni i Thatë”! Banorët: Erion Veliaj na premtoi park, po na bën pallat!
about 2 months
joqalbania.com english al
E reja tronditet kur zgjohet nga koma: Për 4 javë i dashuri lidhet me tjetrën dhe e bllokon në rrjet
2 months
zhurnal.mk english mk
Risia/ Veliaj prezanton flotën e gjelbër: Sot bileta në Tiranë…
4 months
zhurnal.mk english mk
Shpërthimi në banesën e Armand Dukës, reagojnë Veliaj dhe Basha
7 months
zhurnal.mk english mk
Veliaj me mësuesit dhe nxënësit në gjimnazin e rindërtuar “Sami…
4 months
zhurnal.mk english mk
Ja se në cilin vend po e shijon Xhensila pranverën
5 months
zhurnal.mk english mk
Në vend se tre ditë, tani cilësia e karburanteve do…
7 months
zhurnal.mk english mk
Ganiu: Çairi komuna e parë në vend me qendër për…
10 months
zhurnal.mk english mk
Në një vend evropian është e ndaluar të drejtosh veturën…
8 months
zhurnal.mk english mk
Bekteshi: Çmimet e naftës dhe derivateve të naftës në vend…
5 months
joqalbania.com english al
Ikin ditët me diell, rikthehen reshjet e dëborës në vend
6 months
zhurnal.mk english mk
Vitin e kaluar në vend u identifikuan 48 viktima të…
6 months
zhurnal.mk english mk
Sveçla për operacionin “Pika”: Nuk ka vend në Policinë e…
5 months
zhurnal.mk english mk
Negociatat do stimulojë akterët në vend për realizimin e perspektivës…
20 days
joqalbania.com english al
Dy nga të burgosurve e rastit “Lagja e Trimave” janë në gjendje të rëndë shëndetësore
3 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj: Të gjithë katunarët vishen firmato, vetëm unë vishem me tuta
4 months
zhurnal.mk english mk
E fejuara e Wilder shpërthen në lot, pasi e pa…
10 months
joqalbania.com english al
Dy “skiftera” vjedhin televizorë në një lokal në Golem: I vënë kallashin në kokë pronarit dhe ‘shkun
5 months
joqalbania.com english al
Tirana me lypës e të pastrehë në çdo cep, solidarizohet Erion Veliaj: Do t’i çojmë Ukrainës batanije
6 months
joqalbania.com english al
29-vjeçari vjedh një makinë në Vlorë dhe e lë në mes të rrugës pas aksidentit
6 months
oranews.tv english al
Veliaj sfidon Ramën. Kryebashkiaku mbërriti i fundit në ceremoninë në presidencë
21 days
joqalbania.com english al
Hidhet nga kati i tretë gruaja në Tiranë, vdes në vend
about 1 month
joqalbania.com english al
Veliaj i jep 40 MLN nga paratë e tironsave, deputetit të PS në Dajt Xhemal Qefalisë
7 months
joqalbania.com english al
Policia e Erion Veliajt gjobit rezidentët/ Qytetari: Vetëm tek ne ndodh, shtet hajdut!
5 months
joqalbania.com english al
Sapo sjell në jetë foshnjen, nëna e re pëson atak në zemër dhe vdes në vend
6 months
joqalbania.com english al
Lejuan ndërtime pa leje! Pas kryeinspektores së IMT-së në Sarandë, e pësojnë keq edhe dy inspektorët
6 months
zhurnal.mk english mk
Zhurnal mëson / Njëri nga dy deputetët turk ia kthen…
9 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj harxhon 85 milionë për t’i blerë bukë me reçel luanit dhe ariut të Kopshtit Zoologjik
7 months
zhurnal.mk english mk
Dy mjekë në garë për Spitalin e Tetovës
8 months
joqalbania.com english al
Skandali/ Erion Veliaj prish parkingun publik për betonieret e kullës që po ndërtohet tek “Ish-ekspo
4 months
joqalbania.com english al
Ekskluzive/ Erion Veliaj përdor fëmijët e çerdheve dhe kopshteve të Tiranës si “kavie” për PFIZER dh
4 months
joqalbania.com english al
Dëborë e dendur dhe ngrica në rrugë, kur parashikohet të përmirësohet moti në vend?
6 months
cna.al english al
Tre ditë protesta në vend/ Tejmbushen komisariatet, të ndaluarit tranferohen në paraburgimin e Elbas
5 months
zhurnal.mk english mk
Në Maqedoni për një javë numri i rasteve të reja…
11 months
joqalbania.com english al
Mand Lilo (kunati i Xhafajt) bën 35-katëshe kullën në mes të Tiranës! Ngre 8 kate pa leje
about 1 month
joqalbania.com english al
18-vjeçarja i ikën luftës në Ukrainë dhe përdhunohet nga dy burra në bordin e një anije gjermane
5 months
joqalbania.com english al
Babai shpëton dy binjaket e tij në det, bllokohet nga dallgët dhe ataku në zemër i merr jetën
about 2 months
joqalbania.com english al
Synonte lagjet e pasura të Tiranës/ Kapet “skifteri” që grabiste kryesisht kasaforta dhe bizhuteri
4 months
oranews.tv english al
CEC Fines The Mayor Of Tirana, Erion Veliaj
over 1 year
joqalbania.com english al
Erion Veliaj: PS është parti që bën shtet
about 2 months
joqalbania.com english al
Në mes të Tiranës! 66-vjeçari dhunon me grushte vajzën e re
3 months
joqalbania.com english al
Greqia vazhdon rregullat e njëjta edhe për dy javë të tjera
6 months
joqalbania.com english al
Hidhet nga kati i katërt i banesës 60-vjeçari në Tiranë, vdes në vend
about 1 month
joqalbania.com english al
32-vjeçari nga Shijaku kthen stallën në ‘shtëpi bari’ me llamba e aspiratorë, polici i zonës e ndihm
5 months
joqalbania.com english al
“Gruaja që përzuri me forcë Nënë Lizën nga protesta i ka fëmijët të punësuar në Bashkinë e Tiranës”
5 months
joqalbania.com english al
A ka SPAK që i heton këta?! Babë e bir, Nikolla e Stefan Çaçi garojnë të dy tek Veliaj për 90 MLN Le
7 months
zhurnal.mk english mk
Dita e katërt e reciprocitetit, vazhdon status quo-ja në dy…
11 months
joqalbania.com english al
Babai mbyt në vaskë 3 fëmijët e tij dhe i lë shënim gruas: Nëse nuk i kam unë, s’do i kesh as ti
about 2 months
joqalbania.com english al
Edhe dy javë nga fundi, sprinti final i Milanit dhe Interit për titullin
3 months
joqalbania.com english al
Dogana konfiskon barna pa banderola në dy barnatore në Prishtinë
7 months
joqalbania.com english al
Humbën “finalen” me Kastriotin, autobusi lë në mes të rrugës futbollistët e Dinamos
4 months
joqalbania.com english al
Thaçi: Në fund do të mbeten vetëm dy parti, PDSH e BDI
2 months
joqalbania.com english al
Dyshohet se i vuri tritol Armando Dukës, biznesmeni e mohon: Kam qenë në tjetër vend, s’kam lidhje!
7 months
oranews.tv english al
Konfindustria kërkon shkrirjen e Bordit të Transparencës, në vend të tij të themelohet Enti Rregulla
6 days
joqalbania.com english al
Vdekja e futbollistit shqiptar në Greqi/ Nëna e të ndierit ishte në stadium kur i biri i saj ra pa n
6 months
joqalbania.com english al
Vodhi pak djathë dhe mish nga një supermarket/ E moshuara me lot në sy: Kisha dy muaj pa ngrënë mish
6 months
joqalbania.com english al
Përplasi fëmijën 3-muajsh dhe prindërit tek vijat e bardha/ Shoferi ‘G-Class-it’ ishte pa patentë, l
3 months
joqalbania.com english al
Dy të vdekur në një aksident trafiku në Malishevë
5 months
joqalbania.com english al
Marzhe të kufizuara në dyqane për dy javë të tjera
3 months
joqalbania.com english al
Nëna e dy fëmijëve zhduket në lumin e ngrirë, burri futet në ujin e ftohtë për t’a shpëtuar
7 months
oranews.tv english al
"Mos e lër Erion Veliaj të më rrahë rrugëve", nënë Liza përlotet duke lexuar letrën drejtuar Ramës
5 months
joqalbania.com english al
Erion Veliaj shpëton Ukrainën! Bën gati batanijet: Jam shumë krenar sot
5 months
joqalbania.com english al
Sherri për ngacmimin e një vajze lë pa drita Mamurrasin, banorët: Telat u këputën nga breshëria e pl
6 months
joqalbania.com english al
1 mijë refugjatë ukrainas në vend, pa sigurim shëndetësor, pa punë e pa shkollim
3 months
joqalbania.com english al
Reshjet e shiut shkërrmoqin propagandën e Erion Veliajt, qytetarja: U katandisëm si në vitet 2000!
4 months
joqalbania.com english al
“Kamariere në një ‘night club’ në Kanada”/ Ish-i i Stresit: I kam bërë të gjitha punët, e them pa pi
4 months
joqalbania.com english al
Erion Veliajn nuk e duan as militantët/ E braktisin në videon LIVE, vetëm 65 persona e ndjekin
7 months
joqalbania.com english al
GATI PËR BE/ Temperatura 40 gradë, qytetarët e Tiranës: Kemi 3 ditë pa ujë!
26 days