al «Humbi jetën në Kroaci/ Familjarët e Ronaldos kërkojnë ndihmën e shqiptarëve: Të prehet në » joqalbania.com english world news data 170 countries

joqalbania.com english al
Humbi jetën në Kroaci/ Familjarët e Ronaldos kërkojnë ndihmën e shqiptarëve: Të prehet në Shqipëri!
9 days
zhurnal.mk english mk
Tragjedia në spitalin modular të Tetovës, familjarët kërkojnë zbardhjen e…
5 months
joqalbania.com english al
Gruaja shqiptare vdes në Amerikë, familjarët kërkojnë ndihmë për të sjellë trupin në Shqipëri
2 months
joqalbania.com english al
I riu shqiptar vritet në Kanada, shokët kërkojnë ndihmë për sjelljen e trupit të tij në Shqipëri
about 1 month
joqalbania.com english al
5-vjeçari humb rrugën në Tiranë, familjarët kërkojnë ndihmë në gjetjen e tij
25 days
zhurnal.mk english mk
Babai shpëtoi, djali humbi jetën në tragjedinë e autobusit
9 months
zhurnal.mk english mk
Afera e impianteve të plehrave në Shqipëri, Gjykata e Lartë…
4 months
zhurnal.mk english mk
Qytetarët e konsiderojnë të pamjaftueshëm indeksimin e pensioneve në Shqipëri
4 months
oranews.tv english al
Ora Investigim/ "Mjekët imagjinarë" dhe shitjet online po rrezikojnë jetën e të moshuarve në Shqipër
3 months
joqalbania.com english al
Zjarri në Komisariatin e Kamzës ku humbi jetën 26-vjeçari, del raporti i ekspertëve të zjarrfikëses
5 months
zhurnal.mk english mk
Detaje nga dëshmia në Gjykatë e udhëtarëve të autobusit që u aksidentua në Kroaci
12 months
joqalbania.com english al
Humbi tragjikisht jetën në fushë, publikohen momentet e fundit të futbollistit shqiptar në Greqi
6 months
joqalbania.com english al
Vuan nga një sëmundje e rëndë, 61-vjeçarja nga Elbasani ka nevojë për ndihmën e shqiptarëve!
3 months
zhurnal.mk english mk
Makinat e vjetra, ndotësit kryesor të mjedisit në Shqipëri
6 months
zhurnal.mk english mk
Rritja e çmimit të naftës në Shqipëri, kërkohet hetim
5 months
zhurnal.mk english mk
Ndotja e ajrit shkakton 10% të vdekjeve në Shqipëri
5 months
joqalbania.com english al
“Vajti në * të motrës, vdiq!” Si e detyroi banda shqiptare një anëtar të vetëvritej, zbulohet e shku
6 months
joqalbania.com english al
Protesta për vdekjen e Jonadës, flasin familjarët: Dhimbja është e madhe, atdhedashuria i kthente në
11 days
joqalbania.com english al
Media bullgare: Familjarët e viktimave të autobusit kërkojnë arin dhe stolitë e tyre
7 months
joqalbania.com english al
Ky është 23-vjeçari që humbi jetën në aksidentin në Pejë
2 months
zhurnal.mk english mk
Talebanët kërkojnë të mbajnë fjalim në Asamblenë e OKB-së
11 months
zhurnal.mk english mk
Mickoski: Qytetarët e pakënaqur me pushtetin, kërkojnë të shkojmë në…
7 months
zhurnal.mk english mk
Scholz dhe Nehammer në Berlin kërkojnë përshpejtimin e zgjerimit të…
5 months
zhurnal.mk english mk
Kompanitë frymojnë “në verza”, kërkojnë aktivizimin e rezervave të mallrave
4 months
joqalbania.com english al
Gjurmët e përgjakshme të gjuetisë së paligjshme në Shqipëri, vritet kaprolli në Bulqizë
7 months
zhurnal.mk english mk
Analizë: A po përgatitet ulja e numrit të shqiptarëve në…
8 months
joqalbania.com english al
Në listën e zezë të SHBA/ Kush është oligarku rus në Shqipëri që qeveria nuk e sanksionon?
3 months
oranews.tv english al
Berisha “Non Grata”, gazetarja amerikane: Njolla e tmerrshme e Blinkenit në Shqipëri, gjithçka në in
6 months
joqalbania.com english al
Shqiptari humbi jetën në aksidentin në Itali, miqtë e tij: Zemra qan nga dhimbja, nuk na besohet
about 1 month
joqalbania.com english al
Zjarri në spitalin e Tetovës, familjarët kërkojnë drejtësi
17 days
joqalbania.com english al
Aksidenti tragjik në Shkodër! Ky është 20-vjeçari që humbi jetën
6 months
zhurnal.mk english mk
Katër turistët e vdekur në Shqipëri mund të jenë helmuar…
10 months
zhurnal.mk english mk
Monitorimi: Pjesa dërrmuese e deklaratave të zyrtarëve në Shqipëri nuk…
5 months
zhurnal.mk english mk
Zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit në Shqipëri, shtyhet…
5 months
zhurnal.mk english mk
Sekretet e bazës ushtarake të Gjadrit në Shqipëri: Dikur ishte…
11 months
zhurnal.mk english mk
Afera e impianteve të plehrave në Shqipëri, kërkohet autorizim për…
5 months
zhurnal.mk english mk
Policia jep detaje të aksidentit në Klinë, ku humbi jetën…
11 months
oranews.tv english al
Humbi të shoqen në tragjedinë e Gërdecit, Qeveria e dëmshpërblen me 10 mijë euro
3 months
zhurnal.mk english mk
Nga shembja e galerisë në Lajthizë të Tropojës, humbin jetën…
5 months
joqalbania.com english al
Në lule të jetës, ky është i riu që humbi jetën në aksidentin tragjik
5 months
oranews.tv english al
Korçë, humbi jetën për shkak të asfiksisë, 67-vjeçari baba i 4 fëmijëve, jetonte vetëm në shtëpinë e
7 months
joqalbania.com english al
Shoferi i autobusit të aksidentuar në Kroaci nuk do të mund ta vuajë dënimin në Kosovë
5 months
joqalbania.com english al
Studimi: Hiqni dorë nga mishi, dieta e pasur me fruta dhe perime shton 13 vite në jetën tuaj!
6 months
joqalbania.com english al
U gjet i pajetë në shtëpinë e tij, ky është 49-vjeçari që humbi jetën sot në Elbasan
6 months
joqalbania.com english al
E moshuara në Kavajë mbytet në pus, tronditen familjarët
4 months
joqalbania.com english al
36-vjeçari vdiq tragjikisht në Itali, familja kërkon ndihmë për të sjellë trupin në Shqipëri
3 months
joqalbania.com english al
Myslimanët në Kosovë kërkojnë lejimin e shamisë në shkolla
2 days
joqalbania.com english al
A po përdor Maluma “Maybach-un” luksoz të dyshuar si i Erion Veliajt?
5 months
oranews.tv english al
“Jetimë” me 7 fëmijë! Vetmia e shtëpia bosh, “drama” e të moshuarve në Shqipëri
5 months
zhurnal.mk english mk
BE-SHBA thirrje deputetëve në Shqipëri të votojnë zgjatjen e Vetingut…
6 months
oranews.tv english al
E rëndë në Serbi, 8 minatorë humbin jetën në minierën e Sokobanjës
5 months
zhurnal.mk english mk
Familjarët e viktimave nga zjarri në Covid qendrën në Tetovë…
9 months
oranews.tv english al
Nga 30 qershori bashkëpunim në gjyqësor Shqipëri-Kosovë, licenca e avokatëve do të njihet në të dyja
about 2 months
joqalbania.com english al
Në Shqipëri temperatura 35°C/ Kroacia përballet me stuhi të frikshme, breshëri sa një kokërr arrë
2 months
zhurnal.mk english mk
Në vërshimet në Jemen jetën e humbën 10 njerëz
22 days
joqalbania.com english al
“Si Ndrangheta dhe mafiet puliane po pastrojnë paratë e trafikut të drogës në Shqipëri”
27 days
zhurnal.mk english mk
Zgjedhjet e pjesshme në Shqipëri, votuan 30.33% e qytetarëve
5 months
oranews.tv english al
Dita Botërore kundër Homofobisë/ Cilat janë të drejtat e fituara në Shqipëri?
3 months
joqalbania.com english al
Hyri në Shqipëri me 19.450 euro të padeklaruara, e pëson turisti italian
8 days
oranews.tv english al
1 vit të izoluar nga ura, banorët e Ungrejt në Lezhë në protestë: Po rrezikojmë jetën!
about 1 month
joqalbania.com english al
Aksidentohen të tjerë turistë në Shqipëri, makina e shtetasve nga Çekia del nga rruga në Tamarë: Ka
about 2 months
joqalbania.com english al
Vdekja e 19-vjeçares në Fushë-Arrëz, Universiteti i Durrësit: Të tronditur për humbjen e një student
3 months
oranews.tv english al
Sejko në takim më Ambasadorin e Spanjës në Shqipëri: Pasiguri në tregjet financiare dhe pengesa në z
about 1 month
joqalbania.com english al
E rëndë në Dibër! Familjarët gjejnë pa shenja jete 28-vjeçarin në ujëmbledhësin e një centrali në fs
about 1 month
joqalbania.com english al
“Ka shenja të tjera në fyt”, detaje nga ekspertiza e vdekjes së 31-vjeçarit në Kavajë
3 months
joqalbania.com english al
Një grua humb jetën nga zjarri në një shtëpi në Dojran të Vjetër
9 days
zhurnal.mk english mk
Investimet e huaja në Shqipëri arritën në 234 milionë euro
11 months
zhurnal.mk english mk
Analistët në Kosovë e Shqipëri thonë se pas zhvillimeve në…
5 months
zhurnal.mk english mk
Shkalla e papunësisë në Shqipëri zbret në 11.4% për qind…
5 months
zhurnal.mk english mk
Afganët e strehuar në Shqipëri arrijnë në SHBA, Blinken: Faleminderit…
5 months
zhurnal.mk english mk
‘Lista e zezë’, shqiptarëve ju ndalohet hyrja në territorin e…
5 months
joqalbania.com english al
Protestat e shqiptarëve në të gjithë vendin, Rama: Jeni pakicë, ky s’është populli!
5 months
joqalbania.com english al
DigitAlb, platforma televizive e të gjithë shqiptarëve, tashmë kudo në botë nëpërmjet internetit
about 1 month
joqalbania.com english al
Shoku i vëllait humbi jetën, motra e të plagosurit: E hapën pusin për të vaditur tokat
about 1 month
joqalbania.com english al
‘Do të më mungon shumë zemra vëllait’, postimi prekës i vëllait të 27-vjeçarit që humbi jetën tragji
4 months
zhurnal.mk english mk
Aksidentohet autobusi në Kroaci, 11 persona humbin jetën
9 days
joqalbania.com english al
Ambasada e Ukrainës kërkon ndihmën e shqiptarëve për popullin e saj
6 months
joqalbania.com english al
U përpoq të shpëtonte qentë, gruaja humb jetën nga cunami i Tongës
7 months
joqalbania.com english al
Krim në Korçë! Nëna e lindi dhe e futi në valixhe, humb jetën foshnja
4 months
joqalbania.com english al
“Bugatti Veyron” i Ronaldos aksidentohet në Majorka, shkatërrohet pjesa e përparme
about 2 months
zhurnal.mk english mk
Energjia, rritet tarifa e transmetimit në Shqipëri
4 months
zhurnal.mk english mk
Shoqata e mjedisit në Shqipëri bën thirrje për raportimin e…
5 months
joqalbania.com english al
Tërmet në Shqipëri, lëkundja e tokës “zgjon” qytetin e Korçës
5 months
joqalbania.com english al
Po nxirrte rrobat nga lavatriçja, 20 vjeçarja vdes në vend nga korrenti
about 2 months
zhurnal.mk english mk
Buffon: Me Ronaldon, Juventusi e humbi ADN-në
8 months
oranews.tv english al
Berisha pret Ambasadorin e ri çek në Tiranë, diskutime për zhvillimet në Shqipëri e rajon
4 months
joqalbania.com english al
Ende në arrati të dyshuarit për vrasjen e 22-vjeçarit në Lipjan
6 days
joqalbania.com english al
“42 gradë në hije”/ Nesër shënohet “dita e ferrit” në Shqipëri
25 days
joqalbania.com english al
Dy nga të burgosurve e rastit “Lagja e Trimave” janë në gjendje të rëndë shëndetësore
3 months
oranews.tv english al
Berisha me tone të larta në Kuvend: Të shkrihet Parlamenti nëse nuk përfaqëson interesat e shqiptarë
6 months
zhurnal.mk english mk
“Tryezë e rrumbullakët “Si deri në e-komuna në interes të…
7 months
joqalbania.com english al
I iku policit nga duart dhe u kyç në tualetin e burgut, si humbi jetën 26-vjeçari në komisariatin e
5 months
joqalbania.com english al
Tiranë/ Guri i stërmadh bie në mes të rrugës, rrezikon jetën e shoferëve
5 months
joqalbania.com english al
Florian Marku ndeshet në Shqipëri, zbulohet kush është rivali me të cilin përballet
27 days
joqalbania.com english al
“Faleminderit të gjithë shqiptarëve kudo që janë”, Marku e nis intervistën në gjuhën shqipe
4 months
joqalbania.com english al
Tragjike/ Emigranti shqiptar në Itali humb jetën në vendin e punës
5 months
joqalbania.com english al
18 vjet nga vdekja e Boris Trajkovskit
6 months
oranews.tv english al
"21 janari" Familjarët e 4 të vrarëve kërkojnë drejtësi, Rama i çon te vila e Enverit
7 months
joqalbania.com english al
E rëndë: Kjo është 20-vjeçarja e cila humbi jetën sot pas një aksidenti tragjik në Krushë të Madhe
3 months
joqalbania.com english al
Zjarri në komisariat/ 26-vjeçari u la të pinte cigare në korridor, si i vuri flakën dyshekut
5 months
joqalbania.com english al
Nis protesta para Kuvendit për shembjen e shtëpive në “5 Maj”, banorët kërkojnë të fusin dy përfaqës
6 months
joqalbania.com english al
Tragjedia e dyfishtë në Tropojë/ Asnjë masë sigurie për jetën e minatorëve, miniera me porta të kalb
5 months
joqalbania.com english al
Makina e Refik Halilit futet në parakalim të gabuar, rrezikon jetën e qytetarit
3 months
zhurnal.mk english mk
Të paktën katër të vrarë në sulmin e huthëve në…
8 months
zhurnal.mk english mk
Shekerinska në Bruksel në mbledhjen e parë të ministrave të…
10 months
joqalbania.com english al
Homazhe te Kryeministria pas vdekjes së 7-vjeçares, qytetarët kërkojnë dorëheqjen e Çuçit, Nanos dhe
12 days
oranews.tv english al
Dollenberg: Covidi kalohet më rëndë nga të pavaksinuarit në Shqipëri, ja simptomat e varianteve të r
15 days
joqalbania.com english al
Ky është punëtori që humbi jetën në vendin e punës pasi u aksidentua nga vetura në Istog
6 months
joqalbania.com english al
5-vjeçarja në gjendje të rëndë nga tumori në tru, familja kërkon ndihmën e shqiptarëve
4 months
joqalbania.com english al
Ambulanca dhe zjarrfikësja dështim në Shkodër: Gjyshi vdes nga vonesa e doktorëve, gjyshja digjet në
3 months
joqalbania.com english al
Dita Botërore e Shtypit/ Sa e lirë është media në Shqipëri?
3 months
joqalbania.com english al
Turistja polake rrëzohet në tualetin e hotelit në Sarandë, në gjendje kritike për jetën
about 1 month
joqalbania.com english al
Familjarët e viktimave në aksidentin në Bullgari: Xhaferi na e shton dhimbjen
4 months
joqalbania.com english al
Ishin kthyer në makthin e italianëve, zbulohet një “thesar” orësh dhe parash në shtëpinë e 3 shqipta
6 months
zhurnal.mk english mk
Mbyllen shkollat në Shqipëri, shkak rënia e temperaturave
7 months
zhurnal.mk english mk
Rriten ndjeshëm netë qëndrimet e turistëve në Shqipëri
5 months
zhurnal.mk english mk
Reshjet e shiut përmirësojnë situatën energjetike në Shqipëri
4 months
joqalbania.com english al
Banorët e Rinasit në ditën e katërt të protestës, kërkojnë kthimin e rrugës me dy korsi
3 months
joqalbania.com english al
Rritja e çmimeve në Shqipëri, goditen edhe më shumë shtresat në nevojë
4 months
oranews.tv english al
Ekipet e shpëtimit në Kharkiv kërkojnë nën rrënoja viktimat e bombardimit rus
6 months
oranews.tv english al
Në Shëngjin vijnë pushuesit e parë. Kërkojnë më shumë pastërti e rregull
3 months
joqalbania.com english al
+18/ S’përmbahen dy të rinjtë në Durrës, skena të nxehta në lokalin e natës: E mbaruan aktin aty!
6 months
joqalbania.com english al
Humbi kontrollin e makinës, vdes një grua në Tiranë
11 days
zhurnal.mk english mk
Mbretëresha Elizabeth kërkon autografin e parë në jetën e saj…Dhe…
12 months
oranews.tv english al
E ndarë në 160 pako, droga çokollatë që ju gjet babë e bir në banesë, e shisnin në zona të ndryshme
4 months
oranews.tv english al
Fqinjin e shqetësoi era e keqe, çifti i të moshuarve gjenden të vdekur në banesë, burri në tualet, g
11 days
joqalbania.com english al
Gripi i shpendëve në Shqipëri/ Taulant Balla: Hani pula se nuk ju bën gjë
5 months
joqalbania.com english al
Bie në bunkerin e seperacionit të rërës, humb jetën 27-vjeçari
2 months
oranews.tv english al
Del ekspertiza e aksidentit tragjik në Berat ku humbi jetën 25 vjeçarja dhe djali i saj i vogël
about 2 months
joqalbania.com english al
E njëjta histori! Publikohet teza e provimit të matematikës
about 2 months
joqalbania.com english al
Alarmohen pasagjerët e autobusit të Shijakut: Shoferi “tapë” në timon, po na rrezikon jetën
6 months
zhurnal.mk english mk
Cristiano Ronaldo përballë Ronaldos Nazarios: Çafër ndodhi në takimin e…
11 months
oranews.tv english al
Banorët kërkojnë mbështetjen e opozitës: Të denoncojmë në SPAK Veliajn për krimin që po bën
about 2 months
joqalbania.com english al
Elisa Spiropali flet për shqiptarët e varfër e veshur me xhaketë BALMAIN 2000€?!
4 months
joqalbania.com english al
Katër të burgosur në burgun e Shtipit në grevë urie
about 2 months
joqalbania.com english al
Tronditëse në Elbasan! 16-vjeçarja vret veten, familjarët e gjejnë të pajetë në shtëpi
about 2 months
joqalbania.com english al
Ra pa ndjenja në minutat e para të ndeshjes, ky është futbollisti shqiptar që humbi jetën në Greqi
6 months
joqalbania.com english al
Aksidenti i autobusit në Bullgari: Familjarët e viktimave nuk i besojnë hetimit bullgar, rastin do t
7 months
joqalbania.com english al
Ronaldo shënon supergol në stërvitje, tifozët e thumbojnë: Bëje në ndeshje zyrtare
4 months
joqalbania.com english al
Greva në arsim vazhdon edhe sot Në
4 months
joqalbania.com english al
Aksident në rrugan Kërçovë – Ohër, një person e humbi jetën
3 months
joqalbania.com english al
Kush është kompania e parë në Shqipëri që konfirmon gripin e shpendëve?
5 months
zhurnal.mk english mk
Shtetasi shqiptar humb jetën në Kroaci, bie nga një lartësi…
17 days
zhurnal.mk english mk
Fitore e papritur e Komunistëve në zgjedhjet e qytetit të…
11 months
joqalbania.com english al
Xhaxhai vrau aksidentalisht nipin në Shkodër, i mituri do të prehet në Itali
3 days
joqalbania.com english al
Ish-këshilltari hollandez i nxjerr “bojën” shëndetësisë në Shqipëri, letër Ramës: Dramë në Spitalin
4 months
joqalbania.com english al
Aksidenti me 1 viktimë dhe 4 të plagosur në Fushë Krujë, 6-vjeçari në gjendje të rëndë tek Trauma
4 months
joqalbania.com english al
Falë JOQ, e zonja e zarfit gjen lekët që humbi në “Myslym Shyr”: Zoti ua shpërbleftë të rinjve si Ar
about 1 month
joqalbania.com english al
Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor të Kosovës publikon pamje të reja nga nxjerrja e turistit të mbytu
27 days
joqalbania.com english al
Shqiptari tenton të kalojë tufën me dele nga Greqia në Shqipëri, e shoqërojnë për kontrabandë!
6 months
joqalbania.com english al
Sapo kishte kënduar në një lokal në Lezhë, kush është këngëtari nga Hasi që humbi jetën bashkë me të
5 months
joqalbania.com english al
Vrasja e shqiptarëve në Athinë/ Publikohet video e sherrit, protagonistët ishin shpërndarës droge
about 1 month
joqalbania.com english al
Nis procedura për transferimin e të burgosurve të Kumanovës
6 months
joqalbania.com english al
Edhe sot! Tërmet në Detin Adriatik, lëkundjet ndjehen në Mal të Zi e Shqipëri
2 months
joqalbania.com english al
Përmbytet jahti në bregdetin e Zvërnecit, rrezikoi jetën e 2 turistëve italianë
2 months
joqalbania.com english al
Në aksidentin në Gllobar që mbetën dy të vdekur dyshohet se njëri shofer po pinte alkool teksa vozis
3 months
zhurnal.mk english mk
Familjarët kërkojnë informacione por askush nuk u përgjigjet në telefon
9 months
joqalbania.com english al
Adoleshentja fotografon gjyshen e vdekur dhe e poston në Facebook për t’u ngushëlluar
4 months
zhurnal.mk english mk
Kishin sulmuar fizikisht familjarët e tyre, arrestohet një person në…
8 months
zhurnal.mk english mk
Pas debatit me familjarët, e qëllon veten me plumba në…
6 months
joqalbania.com english al
Shtatë vjet nga konflikti i armatosur në “Lagjen e Trimave” në Maqedoni
3 months
zhurnal.mk english mk
Maratona e notit e Ilindenit për herë të 43-të në…
13 days
joqalbania.com english al
Tragjedi në Tiranë/ Mbyten 2 fëmijë në liqenin e Prushit
3 months
joqalbania.com english al
Tragjedi në parkun e lojërave! 14-vjeçarja humb jetën pas shkëputjes së vagonit të trenit
about 1 month
joqalbania.com english al
Burrelsi kërkon ndihmën e shokëve, i vendosin eksplozivin dyqanit të 58- vjeçarit në Durrës
about 2 months
joqalbania.com english al
Skandali/ Qytetari shkon të bëjë grafi në spitalin e Fierit, e detyrojnë të blejë disk në fsrmaci
about 2 months
joqalbania.com english al
Dëshmitari për JOQ: Drejtuesi po bënte manovra të rrezikshme dhe ra në det, gomonia pa shofer në Jal
30 days
oranews.tv english al
Gjyshër online, në fshatrat e Finiqit të moshuarit “të vetëm në shtëpi”
4 months
zhurnal.mk english mk
Të shtëna në aeroportin e Kanberrës
about 22 hours
zhurnal.mk english mk
Mbi 9 mijë prindër në Maqedoni kërkojnë që mbajtja e…
8 months
zhurnal.mk english mk
Finlandezët e konsiderojnë Rusinë si kërcënim, kërkojnë anëtarësim në NATO
10 months
joqalbania.com english al
SKANDAL në Vlorë/ Makinat s’i hapin rrugën zjarrfikëses që nxitonte të shpëtonte dy të rinjtë e aksi
6 months
zhurnal.mk english mk
Dita e fundit e karvanit të vaksinimit në Strugë
4 months
zhurnal.mk english mk
Sjellja e Boris Georgievski ndaj shqiptarëve, si në kohët më…
10 months
zhurnal.mk english mk
Lufta e shqiptarëve dhe serbëve për pushtetin perandorak në Stamboll
11 months
joqalbania.com english al
Ndërroi jetë akademiku Luan Starova
6 months
joqalbania.com english al
U raportua e zhdukur nga familjarët, gjendet falë publikimit në JOQ Albania e moshuara
7 months
joqalbania.com english al
26 të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit
7 months
joqalbania.com english al
Duan plotësimin e 6 pikave një më një/ Kërkesat e shqiptarëve për Edi Ramën
5 months
joqalbania.com english al
Policia nuk e përballon dot irritimin e shqiptarëve pas tragjedisë në plazh, zgjedh kush duhet të ko
12 days
joqalbania.com english al
Humbi jetën bashkë me të fejuarën/ Koha kur Shkumbini promovonte këngën: E dashura vdes në aksident!
5 months
joqalbania.com english al
Satanizmi bën ‘kërdinë’ në Shqipëri! Në pak kohë shënoi 4 vdekje të mistershme, simbolet e tij me en
6 months
zhurnal.mk english mk
Ambasada e SHBA-së në Shkup: Zgjedhjet e lira e të…
10 months
joqalbania.com english al
Dybala thyen rekordin e Ronaldos për fanellat e shitura brenda një ditë në Serie A
22 days
joqalbania.com english al
Anxhela Peristeri: Dua të përfaqësoj Greqinë në Eurovision
2 months
joqalbania.com english al
Vdekja e 3-vjeçarit në Fier/ Mbyllet kopshti ku humbi jetën vogëlushi
6 months
zhurnal.mk english mk
Në disa pjesë të Gjermanisë, pirja e duhanit në veturë…
5 months
zhurnal.mk english mk
Banka e Shqipërisë parashikon kthim në normalitet të inflacionit në…
6 months
zhurnal.mk english mk
Dimitrievski: Në zgjedhjet e ardhshme qytetarët në Kumanovë do të…
12 months
zhurnal.mk english mk
Kryeministri Kovaçevski refuzon të jetojë në Vilën e kryeministrit në…
6 months
zhurnal.mk english mk
Të paktën 80 viktima në motin e keq në Madagaskar
6 months
zhurnal.mk english mk
Emri/ Shkon në gjendje të rëndë në spitalin e Vlorës,…
11 months
zhurnal.mk english mk
Rusët në mesin e serbëve në veri me pajisje të…
11 months
zhurnal.mk english mk
Shilegov: Në mandatin e ri, subvencion të qëndrimit në çerdhe…
10 months
zhurnal.mk english mk
Rritje historike e çmimit të gazit në Evropë në 3.300…
5 months
zhurnal.mk english mk
Në spitalin e fëmijëve në Kozle janë të hospitalizuar 19…
9 months
zhurnal.mk english mk
Osmani në Riga të Letonisë në takimin e Këshillit Veriatlantik…
9 months
zhurnal.mk english mk
Dendias: Shpresojmë në vazhdimin e bashkëpunimit në të gjitha fushat,…
9 months
zhurnal.mk english mk
Në shuarjen e zjarrit në afërsi të Velesit janë përfshirë…
11 months
zhurnal.mk english mk
Temperaturat nën zero në mëngjesin e sotëm në Kodër të…
8 months
zhurnal.mk english mk
Ndotja e ajrit në Maqedoni në nivele shumë të larta
8 months
zhurnal.mk english mk
Radev: Bullgarët në Maqedoninë e Veriut duhet të përmenden në…
8 months
zhurnal.mk english mk
Ministria e Shëndetësisë në deponinë Drislla në Shkup do të…
8 months
zhurnal.mk english mk
Mbi 40 të vdekur në shpërthimin e një cisterne në…
8 months
zhurnal.mk english mk
Rezultatet e regjistrimit në Maqedoni do të ndikojnë në krijimin…
5 months
zhurnal.mk english mk
Jakimovski fillimisht në bankën e të akuzuarve, më pas në…
10 months
zhurnal.mk english mk
Shpërthen bomba në stacionin e trenit në Mynih të Gjermanisë
9 months
zhurnal.mk english mk
Në spitalet e Kosovës, 49 pacientë në gjendje të rëndë
11 months
zhurnal.mk english mk
Zaevi do të marrë pjesë në panelin e liderëve në…
12 months
zhurnal.mk english mk
Në protestën e sotme në Tetovë, dy persona të arrestuar…
11 months
zhurnal.mk english mk
OBSh kontribut në forcimin e ndërsjelltë politik në ruajtje të…
11 months
zhurnal.mk english mk
Gjendet kokainë në oborrin e një shtëpie në Xhepçisht të…
5 months
zhurnal.mk english mk
Dallgë të mëdha vërshojnë në dasmën e një çifti në…
28 days
joqalbania.com english al
Në krye të detyrës, vdes Komisari në Policinë e Tiranës
24 days
oranews.tv english al
Vatër e madhe zjarri në mes të lagjes në Vlorë
12 days
zhurnal.mk english mk
Tre të vrarë në përleshjet e reja në Nagorni Karabah
12 days
joqalbania.com english al
Një grua bën vetëvrasje duke u varur në banjon e shtëpisë në këtë qytet të Kosovës
4 months
zhurnal.mk english mk
Të moshuarit e vetmuar në Kombinat të Tiranës
7 months
joqalbania.com english al
Ra nga 20 metra lartësi gjatë punës, vdes 21-vjeçari shqiptar në Kroaci
16 days
joqalbania.com english al
Itali/ Humbi kontrollin e makinës, vdes në aksident një i ri shqiptar
about 1 month
joqalbania.com english al
Goditet banda shqiptare e drogës në Spanjë: Paratë i sillnin në Shqipëri me valixhe dhe blinin bizne
about 2 months
joqalbania.com english al
Vinçi në Portin e Durrësit vrau punëtorin 19-vjeçar, lihen në burg punonjësit që shkelën rregullat e
4 months
oranews.tv english al
Më pak bileta në shitje nga “frika” e shqiptarëve? Federata e Zvicrës jep sqarimin
5 months
joqalbania.com english al
Terroristi rus në Shqipëri! Eksperti i kriminalistikës: Pjesë e spiunazhit serbo-rus, duan të destab
4 months
oranews.tv english al
Bregu: E vërteta në Shqipëri del me pjesëza, raporti i gazetarëve me të vërtetën i koklavitur
7 months
joqalbania.com english al
Plaga në pjesën e gjoksit që doli të jetë fatale për policin e Kosovë
6 months
joqalbania.com english al
Qytetarët të bllokuar në parkingun e TEG-ut: Shpresojmë të dalim në mëngjes për të ikur në punë
3 months
joqalbania.com english al
“Një shofer fluturoi nga xhami i përparmë”, zjarrfikësi rrëfen tragjedinë në Kroaci: Ishte si film h
9 days
joqalbania.com english al
Sezoni veror në Durrës/ Operatorët turistikë: Po marrim punonjës nga Azia dhe Serbia
4 months
joqalbania.com english al
Aksidenti me vdekje në Tiranë/ Qytetari: Ambulanca erdhi 30 minuta me vonesë
4 months
joqalbania.com english al
Taksisti i përgjumur humbi kontrollin e mjetit, viktima me vajzën dhe nipërit do të iknin në Itali
3 months
joqalbania.com english al
Vdekja e 4-vjeçarit në Berat/ Dëshmitari: Makina ishte me shpejtësi, e mori zvarrë fëmijën disa metr
6 months
joqalbania.com english al
Dhimbje dhe lot, familjarët i japin lamtumirën e fundit Jonadës së vogël
12 days
joqalbania.com english al
Zjarri në qelinë e Komisariatit: Ky është 26-vjeçari Arben Mici që humbi jetën
5 months
joqalbania.com english al
E rëndë në Pogradec! Familjarët gjejnë të vdekur në tualet 34-vjeçarin
5 months
joqalbania.com english al
Vrasja e bujshme e Ergys Dashit në Ekuador, dalin përgjimet: Mendon se paratë gjenden në tokë?
4 months
joqalbania.com english al
Shkatërrohet banda e shqiptarëve: Vidhnin rroba H&M në qendrat tregtare në Itali dhe i shisnin Tiran
6 months
joqalbania.com english al
Arrestohen ‘bosat’ shqiptarë të kokainës në Francë, 60 policë shkatërrojnë bandën e tyre
2 months
zhurnal.mk english mk
Liqeni i Fierzës në Shqipëri ndalon prodhimin e energjisë elektrike
5 months
zhurnal.mk english mk
Kombëtarja mbërrin në Shqipëri pas humbjes nga Anglia, lista e…
9 months
zhurnal.mk english mk
Turi ballkanik/ Ndalesa e parë në Shqipëri, Von der Leyen…
11 months
zhurnal.mk english mk
Vazhdon rritje rekord e inflacionit në Shqipëri, ushqimet shtrenjtohen me…
5 months
zhurnal.mk english mk
Shqipëri, asnjë i vdekur nga COVID në 24 orët e…
5 months
zhurnal.mk english mk
8 Marsi në Shqipëri, protestë dhe mesazhe kundër dhunës e…
5 months
zhurnal.mk english mk
Mbi 97 për qind e familjeve në Shqipëri nuk i…
11 months
zhurnal.mk english mk
Mehaj: Bashkëpunimi i fuqishëm Kosovë-Shqipëri në fushën e mbrojtjes
10 months
zhurnal.mk english mk
Mbyllja e shkollave në Shqipëri: Njëri nga prindërit që kanë…
7 months
zhurnal.mk english mk
Televizioni gjerman dokumentar për gjallesat e egra në Shqipëri: Thesare…
7 months
zhurnal.mk english mk
Gjykata e Posaçme në Shqipëri mbyll çështjen ndaj Adriatik Llallës…
6 months
zhurnal.mk english mk
Zgjedhjet e pjesshme në Shqipëri, Shkodra dhe Durrësi me pjesëmarrje…
5 months
zhurnal.mk english mk
Coronavirusi në Shqipëri, rriten përsëri rastet e reja, 3 humbje…
6 months
zhurnal.mk english mk
Dalin pamjet e goditjes së pesë bandave kriminale në Shqipëri,…
5 months
zhurnal.mk english mk
Zgjedhja e presidentit në Shqipëri, PS: Negociata me tre grupet…
4 months
zhurnal.mk english mk
Rritja e rasteve me Kovid në Shqipëri, Dritan Ulqinaku: Nuk…
12 months
zhurnal.mk english mk
Importuesit e miellit në Shqipëri thonë se kanë rezerva, por…
6 months
zhurnal.mk english mk
U-19: Mbyllet në paqe vëllazërorja e dytë Shqipëri – Kosovë
5 months