albanian latest world news data from 170 countries

balkanweb.com albanian al
I dhunoi nënën, i riu rumun nuk përmbahet, bën për spital 32-vjeçarin shqip...
1 minute
zhurnal.mk albanian mk
Prokuroria i kontrollon akuzat e VMRO-DPMNE-sĂ« pĂ«r kĂ«rcĂ«nimet e policisë 
4 minutes
balkanweb.com albanian al
Fotot/ Alec Baldwin fotografohet pas incidentit fatal, shfaqet krah djalit ...
5 minutes
balkanweb.com albanian al
“Pandemia do tĂ« pĂ«rfundojĂ«, kur bota tĂ«â€Šâ€! OBSH bĂ«n sĂ«ris...
7 minutes
zhurnal.mk albanian mk
Edhe Aleanca pĂ«r ShqiptarĂ«t ME KA KREJT me BesĂ«n në 
11 minutes
infokosova.net albanian xk
Supremja anulon vendimin e PZAP-it, nuk ka rivotim në Han të...
17 minutes
aa.com.tr albanian tr
PresidentĂ«t Erdoğan dhe Aliyev do tĂ« inaugurojnĂ« aeroportin Fuzuli qĂ« u ndĂ«rtua pĂ«r 8 muaj
17 minutes
aa.com.tr albanian tr
Liga Arabe dhe OIC thirrje për respektimin e marrëveshjes për ndarjen e pushtetit në Sudan
19 minutes
infokosova.net albanian xk
Luajnë këtë lojë në shtëpi, Elita i qet kusht Gjikos
24 minutes
vaticannews.va albanian va
Më 25 tetor kalendari kujton të Lumin don Carlo Gnocchi
33 minutes
javanews.al albanian al
FOTO/ “I bukur kam qenĂ« gjithmonĂ«â€! “Zogu i TiranĂ«s” pranon ndĂ«rhyrjet estetike: Fansat nga e gjithĂ«
38 minutes
intervista.al albanian al
NdĂ«rron jetĂ« nĂ« moshĂ«n 59 vjeçare aktori i “Friends”
38 minutes
zhurnal.mk albanian mk
Arrestohen katër të huaj në Portin e Durrësit, tentuan të kalojnë kufirin duke përdorur viza turisti
38 minutes
vaticannews.va albanian va
Mё 25 tetor kalendari kujton ShenjtorĂ«t Krispinin e Krispinianin
40 minutes
zhurnal.mk albanian mk
56 kilogramë drogë është kapur në Tetovë dhe Gostivar për nëntë muaj
42 minutes
infokosova.net albanian xk
Mbaruan pushimet, Arta i rikthehet fuqishĂ«m fitnesit duke ‘dridhur’ tĂ« pasmet
42 minutes
aa.com.tr albanian tr
BE kërkon sqarime nga Izraeli për vendosjen e 6 organizatave palestineze në listën terroriste
44 minutes
aa.com.tr albanian tr
Japonia e shqetësuar për situatën "gjithnjë e më të rëndë" të sigurisë
about 1 hour
javanews.al albanian al
‘Turp! ËshtĂ« pjella ime
’/ Sherr mes SheilĂ«s e PalomĂ«s, i ndajnĂ« tĂ« tjerĂ«t. KĂ«ngĂ«tarja: Sheila: E sh
about 1 hour
balkanweb.com albanian al
Covid-19 në Maqedoninë e Veriut/ Regjistrohen 135 raste të reja dhe 11 vikt...
about 1 hour
balkanweb.com albanian al
PD mbledh Grupin Parlamentar, depoziton nesër në Kuvend projektligjin për T...
about 1 hour
balkanweb.com albanian al
Odise Roshi bëhet baba për herë të parë, e pagëzon djalin me emrin e veçant...
about 1 hour
javanews.al albanian al
“BĂ«ni gati valixhet tĂ« gjithĂ«!”/ Penalizohen banorĂ«t e “Big Brother VIP”! Ja arsyeja
about 1 hour
aa.com.tr albanian tr
Gjermani, një grup i ekstremit të djathtë mblidhet në rajonet kufitare për të parandaluar refugjatët
about 1 hour
infokosova.net albanian xk
Pas debatit të ashpër me Semin, Fifi bën këtë veprim
about 1 hour
aa.com.tr albanian tr
OKB: Bombardimi i portit Hodeidah në Jemen, shkelje e Marrëveshjes së Stokholmit
about 1 hour
balkanweb.com albanian al
Pse NASA dëshiron të vendosë Wi-Fi në Hënë?
about 1 hour
balkanweb.com albanian al
Makina inteligjente kthehet në makthin e shoferëve, kap të gjitha problemat...
about 1 hour
zhurnal.mk albanian mk
Taravari: Kemi incizime për keqpërdorimet në rrethin e parë, ua

about 1 hour
balkanweb.com albanian al
Mou dënon Kumbullën, Ismajli i pafat, nuk bindin as Hysaj e Bajrami
about 1 hour
zhurnal.mk albanian mk
Pas Dibrës, rivotim do të ketë edhe në Shuto Orizare
about 1 hour
balkanweb.com albanian al
Mungonte e pandehura, shtyhet procesi gjyqësor për ish-gjyqtaren Enkeleida Hoxha
about 1 hour
balkanweb.com albanian al
Muzika e kompozitorit shqiptar kapërcen kufijtë, katër sonata të Aleksandër Peçit në Itali e Rusi
about 1 hour
balkanweb.com albanian al
Frikë nga një valë e katërt e Covid-19 në Evropë/ Rikthehet shtetrrethimi në Rumani, Gjermania e Bri
about 2 hours
balkanweb.com albanian al
‘Homeri i letrave shqipe’/ 150-vjetori i At Gjergj FishtĂ«s mbledh personalitete nga ShqipĂ«ria e Koso
about 2 hours
balkanweb.com albanian al
E torturoi dhe la të vdiste vajzën e mitur, Gjermania dënon me 10 vite burg...
about 2 hours
aa.com.tr albanian tr
Turqia neutralizon 4 terroristë të PKK-së në Irakun verior
about 2 hours
zhurnal.mk albanian mk
Xhaferi zyrtarisht e pranoi Raportin e KE-së për progresin e

about 2 hours
sportekspres.com albanian al
Interesim i jashtĂ«zakonshĂ«m pĂ«r derbin Tirana-Partizani, ja sa tifozĂ« pritet qĂ« të 
about 2 hours
balkanweb.com albanian al
Derbi gjithnjë përtej futbollit

about 2 hours
balkanweb.com albanian al
‘Defender 2023’, Peleshi: ShqipĂ«ria, gati tĂ« shĂ«rbejĂ« si vend pritĂ«s. Ambasadorja Kim: Mesazh i fuqi
about 2 hours
balkanweb.com albanian al
Braimllari: Situata e rendit në vend jashtë kontrollit. Kapja politike e policisë nga Rama ka siguru
about 2 hours
balkanweb.com albanian al
Vrasja në shesh xhirim, zbardhet dëshmia e regjisorit që mbeti i plagosur: Baldwin po provonte qitje
about 2 hours
zhurnal.mk albanian mk
Raportohet për grusht-shtet në Sudan
about 2 hours
zhurnal.mk albanian mk
Sulmet e IS-it ndaj shiitëve janë krime kundër njerëzimit, thotë HRW
about 2 hours
balkanweb.com albanian al
Reduktimi i urbanĂ«ve, Veliaj takim me pĂ«rfaqĂ«suesit e transportit publik: S’heqim TVSH, bĂ«jmĂ« rimbur
about 2 hours
zhurnal.mk albanian mk
Afati për parashtrimin e TVSH-4 vazhdohet deri më 27 tetor
about 2 hours
zhurnal.mk albanian mk
Shilegov: Deri nĂ« vitin 2024 Shkupi nuk do tĂ« ketë 
about 2 hours
zhurnal.mk albanian mk
Izraeli planifikon ndërtime të reja në Bregun Perëndimor
about 2 hours
zhurnal.mk albanian mk
Situata epidemiologjike me COVID-19 në Mal të Zi vazhdon të jetë e rëndë
about 2 hours
balkanweb.com albanian al
Tërmeti godet Greqinë, epiqendra vetëm 4 km nën kryeqytetin e Athinës
about 2 hours
balkanweb.com albanian al
Edhe makaronat kanë  DitĂ«n e tyre BotĂ«rore!
about 2 hours
balkanweb.com albanian al
“Lukaku i ri”, Broja mahnit AnglinĂ«, Chelsea i bĂ«n “bllok” nĂ« KupĂ«
about 2 hours
kohajone.com albanian al
”Foltorja”, Edmond Spaho: GjĂ«ja mĂ« e mirĂ« qĂ« i ka ndodhur PD-sĂ«
about 2 hours
balkanweb.com albanian al
Ngjarja reale qĂ« frymĂ«zoi Dostojevskin tĂ« shkruante romanin “Krim dhe ndĂ«sh...
about 2 hours
balkanweb.com albanian al
Vrau barbarisht 20-vjeçaren për të fshehur tradhtinë?! Mësohet e shkuara e ...
about 2 hours
aa.com.tr albanian tr
Ngjyrat magjike tĂ« vjeshtĂ«s zbukurojnĂ« rrafshnaltat pranĂ« qytetit turk DĂŒzce
about 2 hours
zhurnal.mk albanian mk
Shefi i OBSH-së thotë se pandemia është larg përfundimit
about 2 hours
zhurnal.mk albanian mk
Gjermania shton forcat e sigurisë në kufirin me Poloninë
about 2 hours
zhurnal.mk albanian mk
Dërgesat e telefonave 5G të Kinës arrijnë 70 për qind në janar-shtator
about 2 hours
balkanweb.com albanian al
Covid-19/ Kina fillon vaksinimin e fëmijëve nga mosha 3 deri në 11 vjeç
about 2 hours
sportekspres.com albanian al
Largohet trajneri i Legias/ VlerĂ«simi i madh pĂ«r Muçin qĂ« e krahasoi me Mesin, por

about 2 hours
javanews.al albanian al
VIDEO / Shqiptari dhunon rumunen, djali i saj e bën për spital
about 3 hours
javanews.al albanian al
Detaje nga ‘lufta’ me grabitĂ«sit nĂ« NikĂ«l! Biznesmenit i morĂ«n tĂ« vĂ«llanĂ« peng pĂ«r disa orĂ« dhe

about 3 hours
kohajone.com albanian al
Situatë e rëndë e COVID në Malin e Zi, rriten infektimet te të rinjtë
about 3 hours
javanews.al albanian al
“Sapo nisi zinxhiri i vrasjeve”, Artan Hoxha: E vĂ«rteta e vĂ«llait tĂ« Demir BackĂ«s
about 3 hours
sportekspres.com albanian al
Jo vetëm Shqipëria/ FIFA dënon edhe Poloninë për sjelljen në Air Albania, nuk pritet

about 3 hours
javanews.al albanian al
VIDEO / Aksident masiv nĂ« Berat, Fiati “fluturon” mbi makinat e tjera
about 3 hours
kohajone.com albanian al
Nuk po rinovon me Interin, Perisic e duan në Angli dhe Gjermani
about 3 hours
sarandaweb.net albanian al
Ishte në kundravajtje dhe i dha policit 5 mijë lekë për "të shpëtuar", arrestohet
about 3 hours
javanews.al albanian al
50 mijë lekë për të korruptuar policin, arrestohet 53-vjeçari në Sarandë
about 3 hours
javanews.al albanian al
Shembja e Cirkut Kombëtar, KLSH merr vendim për hetimin e çështjes
about 3 hours
javanews.al albanian al
Shpallen në kërkim 2 persona për ekzekutimin e Demir Backës në Fier/ Dyshohet për vrasës me pagesë.
about 3 hours
javanews.al albanian al
“I hoqĂ«m bukĂ«n nga goja”/ RrĂ«fimi i tĂ« afĂ«rmve tĂ« rivalit tĂ« bandĂ«s: Aldo Bare mĂ« tha “kur mĂ« vranĂ«
about 4 hours
javanews.al albanian al
Britania e Madhe kthen në atdhe shqiptarin
about 4 hours
javanews.al albanian al
VIDEO+FOTO/ ‘Takimi me djallin’, i riu shqiptar tregon pĂ«r tregtinĂ« e drogĂ«s nĂ« Britani dhe mburret
about 4 hours
javanews.al albanian al
Detaje nga ekzekutimi në Fier, Demir Backa mori të paktën 18 plumba në trup
about 4 hours
kohajone.com albanian al
Neymar me mbrojtje nga policia, arbitri Turpin në Tiranë veproi më ndryshe se ...
about 4 hours
javanews.al albanian al
Kanabis mes misrit, policia kap “mat” kultivuesit duke e tharĂ« nĂ« Fier/ 7 tĂ« arrestuar
about 4 hours
kohajone.com albanian al
Banka Credins anĂ«tarĂ«sohet nĂ« UN Global Compact. Maltin Korkuti: “Ne jemi tĂ« angazhuar pĂ«r t’i bĂ«rĂ«
about 4 hours
kohajone.com albanian al
Leskaj: Marrja e një borxhi të ri shton përtej çdo limiti borxhin publik, minon financat
about 4 hours
kohajone.com albanian al
Jorida Tabaku: S’mund tĂ« marrim borxh pĂ«r tĂ« paguar kontratat PPP
about 4 hours
kohajone.com albanian al
Arben Ahmetaj i përgjigjet opozitës: Varfëria nuk ulet me fjalë të ngrohta
about 4 hours
kohajone.com albanian al
Ekzekutimi i 57-vjecarit në Fier, u qëllua nga afër me 18 plumba. Shoqërohen në polici 15 persona
about 4 hours
sportekspres.com albanian al
“ËngjĂ«lli” i ri qĂ« po mbron legjendĂ«n Shumaker, njeriu qĂ« po mund

about 4 hours
shqiptari.net albanian al
Ahmetaj: Kemi ulur varfërinë si asnje vend tjeter, brenda 10 vitesh...
about 4 hours
infokosova.net albanian xk
I ofroi ryshfet policisë për mos posedim të vërtetimit të vaksinës...
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
COVID-19 nuk tremb derbin, pritet atmosferë elektrizuese, Shehi-Daja ndezin sfidën
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
U torturua nga grabitĂ«sit, biznesmeni Çangu pĂ«son hemorragji, shoqĂ«rohen disa tĂ« dyshuar
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
Grushti i shtetit, gjenerali i Sudanit shpall gjendjen e jashtëzakonshme
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
Teuta “zgjohet” shpejt, tani Martini feston edhe pĂ«r kalendarin
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
Sanksionet ligjore dhe financiare/ Kryeministri i Polonisë: Nëse BE-ja fillon një luftë, ne do të mb
about 5 hours
infokosova.net albanian xk
Pas sjelljes së tmerrshme të Fifit, reagon shoqja e saj e...
about 5 hours
infokosova.net albanian xk
Kurrë nuk është vonë, Violetë Kukaj si 20-vjeçare me ndërhyrjet që...
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
Situatë e qëndrueshme në spitalin COVID, por rriten urgjencat në 48 orët e fundit. Një lehonë në gje
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
U kap duke transportuar ilegalisht 3 klandestinë, arrestohet 36-vjeçari në ...
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
“Sekti Rama do ta reklamojĂ« eurobondin e pestĂ« si njĂ« sukses”, Leskaj: Marrja e njĂ« borxhi tĂ« ri sht
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
Boks/ Tension dhe pakënaqësi, Shqipëria pritet me vërshëllima në Beograd
about 5 hours
javanews.al albanian al
“Vaksinohuni, ç’na duhet jeta pa nipĂ«rit dhe mbesat tona”? Helena Kadare mesazh tĂ« rinjve: E kam të
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
Lidhet marrëveshja me OKB-në/ Ahmetaj i përgjigjet opozitës për raportin e BB: Populizmi injorant, k
about 5 hours
sportekspres.com albanian al
Presionet nuk e lĂ«nĂ« ShqipĂ«rinĂ« tĂ« tĂ«rhiqet nga gara, vĂ«rshĂ«llima nga Serbia në 
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
Komisioni Beccheti, zbardhet kërkesa e PD-së për Gjykatën Kushtetuese
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
Sekuestrohen 60 kg kanabis në Fier, bimë të tjera të mbjella mes misrit, arrestohen 7 persona, mes t
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
Paralajmërimet e Erdogan për dëbimin e diplomatëve, reagon Berlini: Jemi të shqetësuar dhe të hutuar
about 5 hours
sportekspres.com albanian al
Eliminatoret e Botërorit / Kombëtarja e femrave mbërrin në Poloni për sfidën e radhës
about 5 hours
balkanweb.com albanian al
ÇfarĂ« ndodh nĂ« ShSKUK, 61 pacientĂ« me COVID-19 marrin trajtim nĂ« spital
about 5 hours
fax.al albanian al
RMV, qasja te mjekët specialistë në shëndetësinë publike mbetet problematike
about 6 hours
droni.al albanian al
Kontrolle në banesën e emrit të njohur në Fier. Hetime intensive për vrasjen e Backës
about 6 hours
droni.al albanian al
DEKLARATAT/ PD dorĂ«zon nĂ« Kushtetuese padinĂ« pĂ«r pengimin e Komisionit “Becchetti”
about 6 hours
fax.al albanian al
Basha: Jemi vendi i dytë në botë për nivelin e ryshfetit
about 6 hours
fax.al albanian al
Vaksinimi nĂ« rajon – Ku qĂ«ndron Maqedonia...
about 6 hours
fax.al albanian al
56 kilogram drogë është kapur në Gostivar...
about 6 hours
droni.al albanian al
Lëvizje të tjera në Policinë e Shtetit në rang zv/drejtorësh e shefa krimesh
about 6 hours
fax.al albanian al
Instituti i Vjenës: Ekonomia shqiptare rritje në 6.4%
about 6 hours
droni.al albanian al
Drejtori i KESH shkurajon paralajmërimin e Ramës për cmimin e energjisë: Kemi rezerva deri në mes të
about 6 hours
fax.al albanian al
Kushtet e motit optimale për aktivitetet bujqësore
about 6 hours
fax.al albanian al
Automjete të drejtuara nga distanca
about 6 hours
fax.al albanian al
Australia planifikon tĂ« detyrojĂ« “pĂ«lqimin prindĂ«ror” pĂ«r tĂ« miturit nĂ« mediat sociale
about 6 hours
fax.al albanian al
Lumezi: Brenda nëntë muajve u paraqiten 1584 raste të viktimave, 1396 ishin raste të dhunës në famil
about 6 hours
fax.al albanian al
Elon Musk trilioneri i parë në botë
about 6 hours
fax.al albanian al
Toka ka filluar të rrotullohet më ngadalë...
about 6 hours
fax.al albanian al
Raportohet për grusht-shtet në Sudan
about 6 hours
fax.al albanian al
Analistët parashikojnë se ky njeri mund të jetë trilioneri i parë në botë!
about 6 hours
fax.al albanian al
Gjermania shton forcat e sigurisë në...
about 6 hours
fax.al albanian al
Roma po përgatit një ofertë për të bindur Intel-in të investojë miliarda euro në një fabrikë të mikr
about 6 hours
fax.al albanian al
Moti sot në Maqedoni të Veriut
about 6 hours
kohajone.com albanian al
Moviola e Inter-Juve, Cesari: Gjyqtari gaboi, ishte penallti e qartë!
about 6 hours
kohajone.com albanian al
Ronaldo reagon pas humbjes së turpshme: Tifozët tanë nuk e meritojnë këtë!
about 6 hours
kohajone.com albanian al
PD bën padi në Kushtetuese për mosngritjen e Komisionit Hetimor për Becchettin
about 6 hours
sportekspres.com albanian al
“Partizani shkarkon trajnerin kur dĂ«shton nĂ« derbi”, Stefa e sheh

about 6 hours
balkanweb.com albanian al
Demir Backa u qëllua me 18 plumba, policia shoqëron disa persona, 3 autorë ...
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
“Midis Egjiptit dhe ZambisĂ« pĂ«r korrupsionin”, Basha: VendosmĂ«ri pĂ«r t’u pĂ«rballur me autokratĂ«t e k
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Për kokën e tij u ofruan 5 mln dollarë, me vete mbante gjithmonë një dyshek ortopedik/ Kush është Da
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Mjeti i autorëve i paregjistruar, por targat e vjedhura në Kosovë. Policia ...
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Nigeri, qindra të arratisur në një sulm të armatosur në burg
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Ardian Çela: Deri mĂ« datĂ« 1 janar tarifa nuk do tĂ« preket, nuk do tĂ« ketĂ« rritje çmimesh pĂ«r 1 milio
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Shpërthimi i rasteve me koronavirus, shtyhet maratona e Pekinit
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
KukĂ«si “zbut” VllazninĂ«, verilindorĂ«t rikthehen me klas mes favoritĂ«ve
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
HRW: Sulmet e IS-it ndaj shiitëve janë krime kundër njerëzimit Një grua kalon pranë varreve të kom
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Nga “parajsa nĂ« ferr”, Vllaznia ulet me kĂ«mbĂ« nĂ« tokĂ«, Brdaric premton kthe...
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Disiplina i ndryshoi jetën, Aulona Musta flet për pengun me ushqimin
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Projekti i OSHEE-sĂ« pĂ«r reagimin e krizĂ«s ndaj pandemisĂ« COVID-19, Çollaku: Çmimet rriten, por cilĂ«s
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Ish-presidenti i KĂ«shillit Evropian, Donald Tusk zgjidhet lideri i partisĂ« kryesore opozitare “Platf
about 7 hours
fax.al albanian al
Disa gjĂ«ra qĂ« duhet t’i dini para martesĂ«s
about 7 hours
fax.al albanian al
Policia franceze porosit 26 makina sportive Alpine A110
about 7 hours
fax.al albanian al
Tesla rrit çmimin e modelit X dhe varianteve të modelit S me 5,000 dollarë
about 7 hours
fax.al albanian al
Shefi i OBSH-së thotë se pandemia është...
about 7 hours
fax.al albanian al
Këngëtari i njohur botëror del pozitiv me koronavirus
about 7 hours
fax.al albanian al
Dy paraglajdistë përplasen në ajër dhe bien në det, gjatë një festivali të lojërave ajrore në Turqi
about 7 hours
fax.al albanian al
Shtohen shitjet e makinave elektrike...
about 7 hours
droni.al albanian al
Tabaku: Borxhi është barrë për shqiptarët dhe qokë për oligarkët. Si u perdoren 3,5 mld euro Borxh?
about 7 hours
droni.al albanian al
GRAFIQET/ Basha komenton raportin, vendi me nivelin më të ulët të drejtësisë
about 7 hours
fax.al albanian al
Kushtuar romanit “Dashuri diktatori”...
about 7 hours
fax.al albanian al
DEMOKRACIA E HETEROGJINITETIT TË PAZOTRUAR
about 7 hours
fax.al albanian al
Gjergj Fishta mes nesh
about 7 hours
javanews.al albanian al
Një zgjidhje për të gjithë, jo për dy
about 7 hours
kohajone.com albanian al
Kreu i OBSH-sĂ«: Pandemia pĂ«rfundon kur bota vendos t’i japĂ« fund
about 7 hours
kohajone.com albanian al
Vranësira dhe ulje të ndjeshme temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
about 7 hours
kohajone.com albanian al
Arrestohen 4 shtetas të huaj në portin e Durrësit. Tentuan të kalojnë kufirin me viza turistike gjer
about 7 hours
kohajone.com albanian al
2009-2020, Berati dhe Tirana me rritjen më të madhe të shpenzimeve mujore të familjeve, Gjirokastra
about 7 hours
kohajone.com albanian al
Ndër shtet e para që nisi fushatën masive, por Shqipëria mbetet e fundit në Europë për vaksinimin. K
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
“Si u pĂ«rdorĂ«n 3,5 mld euro borxh?”, Tabaku: ËshtĂ« barrĂ« pĂ«r shqiptarĂ«t dhe...
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Mosngritja e Komisionit hetimor “Becchetti”, Grida Duma dhe Gazment Bardhi dorĂ«zojnĂ« nĂ« Kushtetuese
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
“Skuthe! Qepe gojĂ«n!”/ Plas debati mes PalomĂ«s dhe Sheila Haxhirajt! KĂ«ngĂ«t...
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Paradë motorësh përgjatë pedonales së Beratit, gara dhe shpejtësi në rrugë,...
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Fluksi i emigrantëve nga Bjellorusia, Gjermania shton forcat e sigurisë në ...
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Agjencia e Statistikave konfirmon rritjen e çmimeve të produkteve ushqimore në Kosovë, rëndohet buxh
about 7 hours
balkanweb.com albanian al
Pas Britney-t, motra e saj Jamie Lynn hedh akuza të rënda për prindërit
about 7 hours
javanews.al albanian al
‘Ai iku çalĂ«-çalĂ«, por na la edhe ndonjĂ« plagë’/ Namik Dokle dhe bashkĂ«shortja mposhtin COVID: E vum
about 7 hours
javanews.al albanian al
Vrasja e Demir Backës dhe dhunimi i biznesmenit në Krujë/ Meta i shqetësuar për sigurinë e qytetarëv
about 7 hours
droni.al albanian al
Takimi i Ramës me Presidentin egjiptian Sisi, mediat e vendit e përshkruajnë Ramën të mahnitur nga P
about 7 hours
droni.al albanian al
ARTAN FUGA/ Veting deputetëve duke rrudhur e shkelur të drejtat qytetare kushtetuese?
about 7 hours
droni.al albanian al
GENC POLLO/ Foltorja e Beratit dhe kuvendi i partisë: përshtypje e refleksione
about 7 hours
droni.al albanian al
FATBARDH KADILLI/ Një zgjidhje për të gjithë, jo për dy
about 7 hours
droni.al albanian al
EMRI/ Kapet në Shijak, i dënuar me 8 vjet për marrëdhënie se*suale me të mitura
about 7 hours
droni.al albanian al
Horoskopi, 25 Tetor 2021/ Dhe yjet rrinë , e flasin pĂ«r Ju!
about 7 hours
fax.al albanian al
Konferencë për sfidat dhe zgjidhjet për zhvillim të bujqësisë dhe industrisë ushqimore në rajon
about 8 hours
fax.al albanian al
Qeveria me katër deputet plus, rritet...
about 8 hours
fax.al albanian al
Reagon dega e BDI-së në Dibër pas vendimit...
about 8 hours
fax.al albanian al
KE: Normë 96% të pajtueshmërisë e RMV-së me politikën e jashtme të BE-së
about 8 hours
fax.al albanian al
KE: Shëndetësia po përballet me mungesë...
about 8 hours
fax.al albanian al
Afaristët kërkojnë masa lehtësuese për...
about 8 hours
fax.al albanian al
të gjitha 223 lajme »
about 8 hours
fax.al albanian al
Konferencë për sfidat dhe zgjidhjet...
about 8 hours
fax.al albanian al
Qeveria me katër deputet plus, rritet shumica parlamentare
about 8 hours
fax.al albanian al
Azeski dhe Osmani në takim për bashkëpunim...
about 8 hours
fax.al albanian al
Konferencë për sfidat dhe zgjidhjet...
about 8 hours
shqiptari.net albanian al
Itali/ Mbi 200 mijë shqiptarë kanë marrë nënshtetësinë italiane, por ja...
about 8 hours
shqiptari.net albanian al
Moti per 5 ditët e ardhshme, kur rikthehen reshjet e shiut...
about 8 hours
shqiptari.net albanian al
Ndahet nga jeta aktori i njohur i serialit “Friends”
about 8 hours
shqiptari.net albanian al
Italia pushtohet nga uji, rrugët kthehen në lumenj, mbyllen shkollat. Zhduket...
about 8 hours
shqiptari.net albanian al
Shqiptari 35-vjeçar martohet me 50-vjeçaren amerikane nënë e tre fëmijëve: Ka...
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
Kjo grua nxorri shtëpinë në shitje, oferta e saj të lë pa fjalë
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
Sot në QNR nis procesi i numërimit të votave me kusht
about 8 hours
kohajone.com albanian al
Helena Kadare, mesazh tĂ« rinjve pĂ«r t’u vaksinuar: Ne i shpĂ«tuam kĂ«saj murtaje falĂ« vaksinĂ«s, por çf
about 8 hours
kohajone.com albanian al
Erion Veliaj organizoi nĂ« kryeqytet panairin “Shijo produktet lokale tĂ« TiranĂ«s”
about 8 hours
kohajone.com albanian al
Foltorja e Beratit dhe Kuvendi i partisë: Përshtypje e refleksione
about 8 hours
kohajone.com albanian al
Gjermania në alarm nga rritja e çmimit të energjisë elektrike, gazit dhe karburanteve
about 8 hours
kohajone.com albanian al
Presidenti Meta: Dënoj me forcë aktet e rënda kriminale. Kërcënim serioz për rendin dhe sigurinë e j
about 8 hours
kohajone.com albanian al
Kryeministri Rama për Politico.eu: Shqipëria po bëhet gati për në BE, pavarësisht grindjeve brenda b
about 8 hours
kohajone.com albanian al
Rama publikon pamjet e bllokut të ri të banimit në Kavajë (VIDEO)
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
Trejsi Sejdini thekson të pasmet e bujshme me fustanin e ngushtë neon
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
Sot është shumë e famshme dhe e ka koleg, por dikur kjo këngëtare shqiptare...
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
Ana Kabashi thekson linjat trupore në veshjen plot stil
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
Në muajin e gjshtë të shtatzënisë, kaq shumë i është shëndoshur fytyra Selvijes
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
Ritvana e Përputhen merrë vëmendje me kompletet që ka veshur
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
Arbenita pozon e shtrirë me fustanin e shkurtër të zi
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
Nuk po e shohim në veshje tradicionale, Learta tregon arsyen
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
Fotografon Goldin, por Emira tregon edhe shtëpinë luksoze
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
Fifi i thotĂ« Granitit: NĂ«se hynĂ« njĂ« femĂ«r e re dhe tĂ« pĂ«lqen, atĂ«herë 
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
Vë në pah këmbët e gjoksin, Antonia e Përputhen shfaqet superseksi
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
A të shikon Ledri si Donaldi shikon Borën? Kështu përgjigjet Sara
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
Gjiko i thotĂ« publikisht ElitĂ«s: Çka lype nĂ« PĂ«rputhen
about 8 hours
infokosova.net albanian xk
Graniti ka nĂ« mendje njĂ« vajzĂ« jashtĂ«? Flet shoku i tij i ngushtĂ«: “Ka...
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
I dënuar në Itali për përdhunimin e një të miture, arrestohet në Durrës 40-vjeçari (Emri)
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
Radhë kilometrike makinash, trafik i rënduar në autostradën Tiranë-Durrës (Video)
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
11 kryevepra të Picassos shiten në ankand për plot 110 milionë dollarë
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
Goditet një bandë e shpërndarësve të drogës në Romë, arrestohen 4 të rinj s...
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
Të dhënat e INSTAT për 2009-2020/ Berati dhe Tirana me rritjen më të madhe të shpenzimeve mujore të
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
E ardhmja është këtu dhe quhet Tropos Motors
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
Eksperti zviceran: Pandemia përfundon në pranverë, por ka dy kushte
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
“Arrest shtĂ«piak” pĂ«r kryeministrin, raportohet pĂ«r grusht shteti nĂ« ...
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
Ngjarjet e fundit, reagon Meta: Dënoj me forcë aktet e rënda kriminale, kërcënim serioz për rendin,
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
Zgjerimi i energjive të rigjenerueshme duhet të ecë shumë herë më shpejt përpara, ndryshe energjia d
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
Vazhdon sot gjykimi ndaj ish-krerĂ«ve tĂ« OVL-UÇK-sĂ«, ja kush do tĂ« dĂ«shmojĂ« nĂ« gjyq
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
Si paraqitet situata në Kosovë, regjistrohen 456 raste aktive me COVID-19
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
Shkatërrohet rrjeti që mundësonte kalimin e paligjshëm të kufirit dhe falsifikonte dokumente, 4 shte
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
“Ne duam qĂ« turistĂ« dhe shkencĂ«tarĂ« tĂ« vijnĂ« dhe tĂ« mĂ«sojnĂ« pĂ«r kultu...
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
Ndahet nga jeta nĂ« moshĂ«n 59-vjeçare aktori i njohur i serialit “Friends”, James Michael Tyler Ak
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
“Si mund t’i thuash jetĂ«s jo”, Helena Kadare mesazh tĂ« rinjve: Nuk e kuptoj refuzimin! Ne i shpĂ«tuam
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
“NĂ«se Ballkani PerĂ«ndimor nuk mund tĂ« shkojĂ«, ndoshta BE-ja mund tĂ« v...
about 8 hours
balkanweb.com albanian al
Izraeli miraton paketën 4.8 miliardë dollarë për krizën klimatike
about 8 hours
fax.al albanian al
Konferencë për sfidat dhe zgjidhjet...
about 8 hours
fax.al albanian al
Konferencë për sfidat dhe zgjidhjet...
about 8 hours
fax.al albanian al
KE: Shëndetësia po përballet me mungesë...
about 8 hours
fax.al albanian al
Teuta Arifi viziton kĂ«shillat vendorĂ« nĂ« Çarshi tĂ« EpĂ«rme dhe Migjeni
about 8 hours
fax.al albanian al
Konferencë për sfidat dhe zgjidhjet për zhvillim të bujqësisë dhe industrisë ushqimore në rajon
about 8 hours
fax.al albanian al
A do t’i kthehen qytetarĂ«t drurit pĂ«r t’u ngrohur, shitĂ«sit: Interesimi pĂ«r blerjen e drurit Ă«shtĂ« i
about 8 hours
fax.al albanian al
KE: Normë 96% të pajtueshmërisë e RMV-së...
about 8 hours
fax.al albanian al
Vaksinimi nĂ« rajon – Ku qĂ«ndron Maqedonia e Veriut, ky Ă«shtĂ« vendi qĂ« befasoi nĂ« tĂ« dhĂ«nat e fundit
about 8 hours
fax.al albanian al
KE: Shëndetësia po përballet me mungesë...
about 8 hours
fax.al albanian al
Raundi i dytë i zgjedhjeve, partitë...
about 8 hours
fax.al albanian al
ANALIZË: Flota e automobilave tĂ« komunave nĂ« RMV – nga ato modeste deri nĂ« ato luksoze!
about 8 hours
fax.al albanian al
Teuta Arifi: Kthim prapa ska
about 8 hours
fax.al albanian al
“Emri „Maqedonia Veriore“, njĂ« hap drejt...
about 8 hours
fax.al albanian al
Teuta Arifi viziton këshillat vendorë...
about 8 hours
fax.al albanian al
Akademia bullgare: ”Gjuha maqedone nuk ekziston!”
about 8 hours
fax.al albanian al
KE: Normë 96% të pajtueshmërisë e RMV-së...
about 8 hours
fax.al albanian al
A do t’i kthehen qytetarĂ«t drurit pĂ«r...
about 8 hours
fax.al albanian al
KE: Normë 96% të pajtueshmërisë e RMV-së me politikën e jashtme të BE-së
about 8 hours
fax.al albanian al
A do t’i kthehen qytetarĂ«t drurit pĂ«r...
about 8 hours
fax.al albanian al
Menduh Thaç: Fitorja e Qytetit të Shkupit...
about 8 hours
javanews.al albanian al
Rama nxjerr VIDEO nga blloku i banimit në Kavajë: Strehohen 359 familje që humbën shtëpinë nga tërme
about 8 hours
javanews.al albanian al
PD dorĂ«zon sot nĂ« GJK padinĂ« pĂ«r Komisionin Hetimor “Becchetti”
about 8 hours
javanews.al albanian al
“Po bĂ«hemi gati pĂ«r nĂ« BE, pavarĂ«sisht se grindjet brenda bllokut mund ta pezullojnĂ« pĂ«rkohĂ«sisht zg
about 8 hours
kohajone.com albanian al
Horoskopi për ditën e sotme, 25 tetor 2021
about 8 hours